Büyükşehir Sporcularının Deplasman Haftası

Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü yetiştirdiği başarılı sporcularla Eskişehir'i en başarılı şekilde temsil etmeye devam ediyor.

Bu hafta sonu 4 ayrı branşta deplasmana giden kulüp sporcuları, basketbolda da Eskişehir şampiyonluğu için final maçına çıkıyor.

Yetiştirdiği başarılı sporcular ile birçok branşta başarıdan başarıya koşan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, bu hafta sonu 4 ayrı branşta Eskişehir'i temsil etmek için yollara düşüyor. Kano Federasyonu tarafından Muğla Köyceğiz'de düzenlenen Durgun Su Kano Aday Milli Takım yarışlarına 3 sporcu ile katılan Büyükşehir Gençlik ve Spor Kulübü, Sinop'ta Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 11-12 Yaş Kulüpler Arası Bölge müsabakalarında 9 sporcu ile boy gösterecek. İstanbul'da Burhan Felek Kapalı Yüzme Havuzu'nda düzenlenecek olan Senkronize Yüzme Yunus Yarışları'na da 10 sporcu ile katılan kulüp, Yunanistan'ın Atina kentinde düzenlenecek Gençler Avrupa Kupası judo müsabakalarında da Türk Bayrağı'nı göndere çekebilmek için ter dökecek.

Farklı branşlarda Eskişehir'i en iyi şekilde temsil ettiklerini ifade eden Kulüp yetkilileri, 25 Mart Cumartesi günü Atatürk Kapalı Spor Salonu'nda saat 14.00'da U-11 basketbol Kız Takımının da son maçını oynayarak şampiyonluk kupasına uzanacağını ifade etti

Kaynak: Bültenler
24 Mart 2017 Cuma 16:45

Son Dakika