Büyükşehirden Çocuklara 'Büyük' Eğlence

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında, Niobe Amfi Tiyatro’da ‘Geleneksel Gösteri Sanatları ve Çocuk Eğlenceleri’ sahne aldı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında, Niobe Amfi Tiyatro'da 'Geleneksel Gösteri Sanatları ve Çocuk Eğlenceleri' sahne aldı. Çocukların büyük beğeniyle izlediği etkinlikte, keyifli anlar yaşandı.

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan Ayı etkinlikleri çerçevesinde, her gece farklı bir etkinliğe ev sahipliği yapan Niobe Amfi Tiyatro, bu kez, Geleneksel Gösteri Sanatları ve Çocuk Eğlenceleri'ni konuk etti. Yüzlerce çocuğun aileleriyle izlediği oyunu, Manisa Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Müdürü Nuray Çevirmeci de izleyerek çocukların coşkusuna ortak oldu. Oyun sırasında ve sonrasında çocuklara Büyükşehir Belediyesi tarafından balon, pamuk helva ve Osmanlı Macunu da ikram edildi. Programda ilk olarak Karagöz ve Hacivat oyunu sahne aldı. Çocukların doyasıya eğlendiği oyunun ardından ise sihirbaz sahne alarak, yaptığı gösteriler ile çocukları şaşırttı. Kısa süreli stand up gösterisi ise hem Aileleri hem de çocukları eğlendirdi. Etkinliğin son bölümünde ise Sihirbaz tarafından sahneye davet edilen çocuklarla yarışmalar düzenlendi. - MANİSA

Kaynak: İHA

13 Temmuz 2014 Pazar 15:40

Manisa, Yerel