Cahit Berkay'la Hayat! Roxy Sahnesinde

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşen CAHİT BERKAY'LA HAYAT! konserleri devam ediyor.

4 Mayıs Çarşamba günü ROXY sahnesinde dördüncüsü gerçekleşecek seride, diğerlerinde olduğu gibi Cahit Berkay'ın 50. sanat yılı kutlanıyor. Harun Tekin, Jehan Barbur, Özge Fışkın, Mert Koral, Mert Fırat, Cahit Berkay'la aynı sahneyi paylaşıyor.

Hayat Bu Kapağın Altında desteğiyle gerçekleşen "Cahit Berkay'la Hayat", dördüncü konseriyle 4 Mayıs Çarşamba günü kaldığı yerden devam ediyor. Cahit Berkay'ın Yeşilçam'dan günümüze uzanan 50. sanat yılının kutlandığı bu anlamlı konser serisi; farklı sanatçıların da katılımıyla daha renkli bir hale geliyor. Film Müzikleri Orkestrası ve Emrah Karaca'nın eşliğiyle ROXY'de gerçekleşen konserde bu sefer Cahit Berkay'la Harun Tekin, Jehan Barbur, Özge Fışkın, Mert Koral ve Mert Fırat aynı sahneyi paylaşıyor.

Bireysel projeleri ile olduğu kadar, Türk rock müziğinde çok önemli bir yere sahip Mor ve Ötesi'nin vokali ve gitaristi olan Harun Tekin, güzel sesiyle kendine hayran bırakan Lübnan asıllı müzisyen Jehan Barbur, Türk rock sahnesinin önemli isimlerinden Özge Fışkın ve Vega grubunun kurucuları arasında yer alan Mert Koral'ın yanı sıra başarılı oyuncu Mert Fırat da, 4 Mayıs Çarşamba günü ROXY sahnesinde Cahit Berkay'ın zamansız şarkılarını beraber seslendiriyor.

Kaynak: Bültenler

27 Nisan 2016 Çarşamba 10:52

Mert Fırat, Özge Fışkın, Jehan Barbur, Cahit Berkay, Güncel