Caner Erkin'in Asena Atalay'a Açtığı Velayet Davası Reddedildi

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin'in boşandığı eşi Asena Atalay'dan oğlunu alabilmek için açtığı velayet davasını mahkeme reddetti. Açıklama yapan Atalay, 'Gerçek sevgilime kavuştum' dedi.

İstanbul 11. Aile Mahkemesi'nde bugün görülen davaya taraf avukatları katıldı. Mahkeme Caner Erkin'in açtığı davayı reddederek velayetin Asena Atalay'da kalmasına hükmetti.

MAHKEME ÇINAR'I DİNLEDİ

Beşiktaşlı futbolcu Caner Erkin oğlu Çınar'ın (7) velayetini almak için eski eşi Asena Atalay'a 2017'de açtığı davada 'sosyal inceleme raporu' hazırlandı ve mahkemeye sunuldu. Raporda, baba-oğulun daha sık görüşmesi için yeniden düzenlenme yapılması gerektiği belirtildi. Caner Erkin, şu anki eşi Şükran Ovalı, eski eşi Asena Atalay ve oğulları Çınar dinlendi.

'BİRLİKTE GÜZEL ZAMAN GEÇİRİYORUZ'

Çınar, babasının yeni eşi Şükran Ovalı ile iyi ilişkilerinin olduğunu, birlikte güzel, keyifli zamanlar geçirdiklerini söyledi. Çınar babasıyla daha sık görüşmek ve evinde daha çok kalmak istediğini belirtti.

ESKİ EŞİNİ SUÇLADI

Caner Erkin oğluyla görüşme konusunda problem yaşadığını, Asena Atalay'ın bahane üretip buna engel olduğunu belirtti. Çınar'ın ihtiyaçlarını fazlasıyla karşıladığını belirten ünlü topçu, eski eşinin bisküvi, su gibi ufak harcamaları bile fatura ettiğini, bunları ödediğini söyledi.

"GERÇEK SEVGİLİME KAVUŞTUM"

Velayet davasının ardından Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programına açıklama yapan Asena Atalay, "Bugün 14 Şubat Sevgililer Günü ve ben gerçek sevgilime kavuştum" dedi.

14 Şubat 2019 Perşembe 12:11

Caner Erkin, Asena Atalay, Magazin, Spor
YORUMLAR (2)
  • beren : mantıklı karar ne olursa olsun bir çocuğun yeri anasının yeridir. üvey anne ne kadar özden iyi olabilir ki. inşallah anne de çocuğunun kıymetini anlarda daha dikkatli davranır. Cevap Yaz 1 1 Yayından Kaldır
  • İMAM NİKAHI : Erkekler özellikle futbolcular nerede sadakatsiz kadın var arayıp buluyor. kardeşim resmi nikah yapmayın. İmam nikahında yasak mı var? İmam nikahında rahmet vardır. Verin kadının mehrini hayat boyu rahat edin. Cevap Yaz 5 5 Yayından Kaldır