Cani Anne Cep Telefonunu Kaybeden Oğlunu Sandalyeye Bağlayıp 5 Saat Döverek Öldürdü

Çin'de yaşanan akıl almaz olayda cani anne, karda oynarken cep telefonunu kaybeden oğlunu sandalyeye bağlayıp 5 saat boyunca döverek ölümüne sebep oldu.

Doğu Çin'de dokuz yaşındaki bir çocuk, cep telefonunu kaybettiği için annesi tarafından dövüldükten sonra ölü bulundu.

SANDALYEYE BAĞLAYI ODUNLA DÖVDÜ

Yerel kaynakların bildirdiğine göre lakabı Ming Ming olan çocuk, 5 Ocak akşamı saat 18 ile 23 saatleri arasında 5 saat boyunca aralıksız bir şekilde şiddet maruz kaldı. Cani annenin çocuğu bir sandalyeye bağladığı ve bir odun parçası ile dövdüğü ifade edildi. 9 yaşındaki çocuğun suratından ve kafasında aldığı yaralar sonucu öldüğü anlaşıldı.

TELEFON 2 GÜN SONRA BULUNDU

Annesinin telefonu ile dışarı çıkan çocuk, telefonu karda kaybetmişti. Komşular iki gün sonra karlar eridiğinde telefonun bulunduğunu söyledi.

GÜVENLİKTEN YARDIM İSTEDİ

Vücudunda ciddi yaralar olan çocuk olay yerinde hayatını kaybetti. Çinli bir haber sitesi, çocuğun annesiyle yaşadığı Taizhou'nun Huang Qiao ilçesindeki mahalleye ait güvenlik kamerası görüntülerini yayınladı. Görüntülere göre saat 3 civarında bir parkta telefonu aramaya giden çocuğun sonuç alamayınca bir güvenlik görevlisine gidip yardım istedi.

Görevli güvenlik görevlisi Bay Qian, "Ming Ming, karda oynarken telefonunu kaybettiğini söyledi. Telefonun SIM kartı yoktu, bu yüzden karla kaplı zeminde onu bulmak kolay değildi" diye konuştu.

DÖVERKEN SU VE YEMEK VERMEDİ

Çocuğun annesi Chen isimli kadın, 5 saat boyunca dövdüğü oğluna su ve yemek vermedi. Saat 23 civarında bağladığı sandalyeden çözerek yatağına yatırdığı çocuğun sabah yerde ölü bir şekilde uzanıyor olduğunu görünce ambulansı çağırdı. Sağlık görevlilerinin aktardığına göre çocuğun elleri ve yüzü şişmiş, aynı zamanda da çürük izleriyle dolu bir halde morarmıştı.

Anne tutuklanarak cezaevine kondu. Kadın kocasının evde yaşamadığını ve kendilerine para göndermediği için zor durumda olduklarını söyledi.

12 Ocak 2018 Cuma 10:11

Çin Halk Cumhuriyeti, 3. Sayfa, Komik - İlginç, Dünya, Güncel
YORUMLAR