Spor Sunucusu, Canlı Yayında Sevgilisine Evlilik Teklifi Yaptı

Denizli'de uydudan yayın yapan bir televizyon kanalının sunucusu Musa Uçak, canlı yayında sevgilisi Elif Koyuncu'ya sürpriz evlenme teklifi yaptı.

Pamukkale ilçesindeki bir televizyon kanalının sunucusu 28 yaşındaki Musa Uçak, bir yıldır tanıştıkları kız arkadaşı Elif Koyuncu'yu (24) yayın sonrası görüşme bahanesiyle çalıştığı televizyon kanalına çağırdı.

"SİZE DE SÜRPRİZ OLACAK"

Canlı yayınlanan spor programının ardından kapanış konuşmasını yapan Uçak, konuklardan ve izleyicilerden izin isteyerek, "Size de sürpriz olacak kendim için 5 dakikanızı sizden istirham ediyorum." dedi.

AYAĞA KALKIP KONUŞMA YAPTI

Ayağa kalkan Uçak, "Bunca zamandır karşınıza çıkarak programlarımızda sporu hayatla buluşturduk. Bugün de sporu hayatla buluşturmak istedim. Hayatıma bir milat niteliği kazandıran varlığı ile onurlandırıp birlikte yaşlanma hayalleri kurduran Elif Koyuncu'ya huzurlarınızda önemli bir soru sormak istiyorum." dedi.

DİZ ÇÖKÜP EVLENME TEKLİFİ ETTİ

Koyuncu'nun önünde diz çöken Uçak, "Birlikte gülmeye, birlikte bir hayat kurmaya, hayatın sonuna kadar birlikte olmaya, bir ömür benimle geçirmeye var mısın, benimle evlenir misin?" dedi.

"HİÇ BEKLEMEDİĞİM BİR ANDA OLDU"

Sunucu Uçak, "Evet" yanıtı aldığı sevgilisi Koyuncu'nun parmağına yüzük taktı. İngilizce öğretmenliği mezunu Elif Koyuncu da karmaşık duygular içinde olduğunu belirterek, "Hiç beklemediğim bir anda oldu. Canlı yayında böyle bir şey olması beni çok şaşırttı. Bu sürpriz karşısında çok mutlu oldum" dedi.

Kaynak: AA

14 Şubat 2019 Perşembe 13:21

Pamukkale, Denizli, Medya, Magazin, Spor, Güncel
YORUMLAR (16)
  • maskeli süvari : adama bak karıya bakkk valla 41 yasındayım kımse dıyemez 41 yasındasın hem fıtımihem yakısıklı. . . . paranın gucu işte Cevap Yaz 9 2 Yayından Kaldır BOZO : PARANIN Bİ GÜCÜNÜ GÖRDÜM SİZDE EVET PARA KONUŞTURMUŞ AAMA BOŞ KONUŞMAYI ÖĞRETMİŞ. ÖNCE KARIYA KADIN DEMEYİ ÖĞREN BENDE PARA YOK AMA SENİN GİBİLERİN NASIL BİR MAL OLDUĞUNU İYİ BİLİYORUM 0 1 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız