Cansu Dere'den, Türk Kadınlarına Hakaret Eden Mehmet Akif Alakurt'a Şaşırtan Yorum!

Sosyal medya hesabından Türk kadınlarını aşağılayan paylaşımla gündem olan Mehmet Akif Alakurt'a, Sıla dizisinde rol arkadaşı Cansu Dere'den şaşırtan yorum geldi. Dere, "Onunla o dönemde bile konuşmuyordum" dedi.

Bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Cansu Dere, önceki gün Etiler'de objektiflere takıldı. Dere'ye son günlerde Türk kadınlarına hakaret eden Mehmet Akif Alakurt soruldu. Başarılı oyuncu, eski rol arkadaşı hakkında yorum yapmaktan kaçındı.

"EKRANLARA TEKRAR DÖNÜYORUM"

Ekranlara tekrar döneceği müjdesini veren güzel oyuncu, "Önümüzdeki sene ekrana dönüyorum. Projelerden daha çok senaryoyla ilgileniyorum. Bana bir senaryo geliyor, işin kişisel platform mu yoksa kanal mı olacağına ben karar vermiyorum. Bu yüzden ekranda ya da internette olmak benim için fark etmiyor. Hepsi olur. Önemli olan hikaye..." dedi.

"YORUM YOK"

Oyuncu eski rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt'un Türk kadını hakkındaki tepki çeken açıklaması hatırlatılınca ise şunları söyledi: Ben o dönem bile kendisiyle konuşmuyordum. O yüzden yorum yapmayayım.

Cansu Dere'den, Türk Kadınlarına Hakaret Eden Mehmet Akif Alakurt'a Şaşırtan Yorum! - Son Dakika Magazin
27 Mart 2019 Çarşamba 14:14
YORUMLAR (24)
  • Anki anki : Türk kadınları kompleks ego ne ararsan var bir zümre hariçki onlar gercek asiller ama onlarada ulaşmak ne mümkün.kimse onlaraın eline su dökemez yeni dünya düzeni kadınlar erkekleşti çalışır giyinir gezer para yer varsa tabi beyenmez hiç bir seyi ve sigarası eksik olmaz...
    Cevap Yaz 6 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika