Cartoon Network efsanesi Ben 10 galasında buluştu

Cartoon Network'ün Ben 10 galasında buluştu. Konuklar tüm dünyada çocukların ilgiyle takip ettiği efsane çizgi film Ben 10'in daha önce yayınlanmamış bölümlerini izleme fırsatı buldu.

"Dönüşüm" temalı galada, Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) platformu ile çocuklar birbirinden güçlü uzaylı kahramanlara dönüşmenin heyecanını yaşadı. Ben 10 ve arkadaşlarının aksiyon ve eğlence dolu yepyeni maceraları her Cumartesi saat 13:00'te Cartoon Network ekranlarında olacak.

Seçkin Piriler, Ayla Çelik, Tuana Büyükçınar, Esra Ceyhan, Cansen Kut, İpek Toplusoy, Begüm Özer, Nazlı Dereli, Esra Öztürk, Gökçe Çil ve Özge Peker'in de aralarında bulunduğu çok sayıda ünlü ismin katıldığı galada, aileler çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkardı.

Kendileri için oluşturulan özel alanda doyasıya eğlenen çocuklar, Londra'dan galaya özel İstanbul'a taşınan Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) platformu ile Ben 10'in müthiş uzaylı kahramanlarına dönüşmenin heyecanını yaşadı. Çocuklar platforma girip, istediği karakterlere dönüşüp yeteneklerini sergilerken onları keyifle izleyen aileleri de bu heyecana ortak oldu.

Bünyesinde Türkiye'de de yayın yapan Boomerang ve CNN International'ı da bulunduran Turner'ın sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, orijinal içerikleriyle çocukların çok özel ve renkli dünyasına giriyor.

Kaynak: Bültenler

07 Kasım 2016 Pazartesi 15:48

Esra Ceyhan, Ayla Çelik, Seçkin Piriler, Dönüşüm, Güncel