Casper Nirvana One A430 ve A550'de Tasarım ve Performans Bir Arada

Casper Nirvana One ailesi monitöre entegre edilen bileşenleriyle masa üstünde yer sıkıntısı olanların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Casper Nirvana One ailesi monitöre entegre edilen bileşenleriyle masa üstünde yer sıkıntısı olanların ihtiyaçlarını karşılıyor.
Casper'den yapılan açıklamaya göre, Casper'ın farklı beklentilere hitap eden modellerinden biri olan Nirvana One ailesi monitöre entegre edilen bileşenleriyle masa üstünde yer sıkıntısı olanların ihtiyaçlarını karşılıyor.
Sadece monitörden oluşan Nirvana One ailesinin yeni üyeleri A430 ve A550, yedinci nesil Intel i3 ve i5 işlemci, 21.5" ve 23.8" ekran seçenekleri 1 TB'a kadar depolama, Windows 10 işletim sistemi, 8 GB bellek seçeneği gibi özellikleriyle performans ve tasarım ögelerini bir arada sunuyor.

21.5" boyutundaki A430'un ince ve şık tasarımının olması en önemli özelliğini oluşturuyor. Tümleşik bilgisayarların anakart, işlemci, ve RAM gibi bileşenlerin monitöre entegrasyonu A430 modelinde elegan şekilde son kullanıcıya sunuluyor. Ayrıca A430 modelinde, standart bilgisayarlarda yer alan USB portları da yer alıyor. Bu sayede yazıcı ve benzeri çevre birimleri bu ürünlere bağlanabiliyor. HDMI desteğinin olması da AIO'nın büyük ekrana bağlanması için büyük avantaj sağlıyor.

A550 ise 23.8" boyutuyla ve Intel I5-7200U işlemcisi ile performans arayanları da mutlu ediyor. Nirvana One ailesinin en ergonomik tasarımlı modeli A550, standart monitör tasarımlarından farklı olarak daha ince ve kullanışlı bir tasarım anlayışı ile üretildikleri için çalışma masasında ya da ofisteki masalarda yer kaplamadan kullanılabiliyor.

Kaynak: AA

08 Kasım 2017 Çarşamba 11:54

Intel, Ekonomi