Çekmeköy Belediyesi'nden Iğdır'a Yardım Eli

Çekmeköy Belediyesi'nden Iğdır'a yardım eliİSTANBUL - Çekmeköy Belediyesi, kardeş şehir olduğu Iğdır'ın Tuzluca ve Hoşhaber ilçelerine iki tır yardım malzemesi gönderdi.

Çekmeköy Belediyesi'nden Iğdır'a yardım eli
İSTANBUL - Çekmeköy Belediyesi, kardeş şehir olduğu Iğdır'ın Tuzluca ve Hoşhaber ilçelerine iki tır yardım malzemesi gönderdi.
Çekmeköy Belediyesi, terör örgütü PKK'ya yardım ve yataklık yaptığı için kayyum atanan ve kayyum atandıktan sonra kardeş belediye olduğu Iğdır'ın Tuzluca ve Hoşhaber Belediyelerine iki tır dolusu yardım malzemesi gönderdi. Çekmeköy Belediyesi'nde tırların gönderilmesi amacıyla tören düzenlendi. Törene Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz ile belediye personeli ve vatandaşlar katıldı.
Törende konuşan Başkan Ahmet Poyraz, "Bundan önce halkın seçtiği oradaki yöneticiler halka hizmet etmeyi bir kenara bırakıp çukur kazmakla terör örgütlerine yardım ve yataklık etmenin dışında maalesef hiçbir hizmeti vatandaşlarımızla buluşturmamış. Buralara kayyumlar atandı. Kayyumlarla kardeş olduk. Aramızda köprü kurduk. Biz de Tuzluca ve Hoşhaber ilçemizin kardeşi olduk. Hizmetle oradaki vatandaşlarımız tanıştıracağız. Çekmeköy'e hizmet etmekten ne kadar mutluysam oralara da hizmet etmekten o kadar mutluyum" dedi.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Poyraz ile belediye çalışanları iki tır Iğdır'ın Hoşhaber ve Tuzluca ilçelerine gönderildi.

Kaynak: İHA

07 Nisan 2017 Cuma 14:16

Hoşhaber, Tuzluca, Iğdır, Çekmeköy, Güncel