Cem Garipoğlu'nun babasının eski avukatı Metin Feyzioğlu Emine Bulut tweetiyle sosyal medyada büyük tepki gördü

Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'nun, vahşice katledilen Emine Bulut için attığı tweet sosyal medyada tepki gördü. İnternet kullanıcıları Feyzioğlu'nu Münevver Karabulut'un katili Cem Garipoğlu'nun babasının eski avukatı olduğu için eleştirdi.

Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu, vahşice katledilen Emine Bulut için sosyal medya hesabından bir tweet yayınladı. Sosyal medya kullanıcıları Metin Feyzioğlu'na, Münevver Kararbulut'un katili Cem Garipoğlu'nun babasının avukatı olduğu için tepki gösterdi.

"SEN İNSAN OLAMAZSIN"

Resmi Twitter hesabından vahşi cinayetle ilgi açıklama yapan Feyzioğlu, "Hani bazen boğazınız düğümlenir, derin nefes alamazsınız. İşte böyleyiz şu anda. Bu vahşeti bizlere yaşatan o caniye söylüyorum. Sen insan olamazsın. Daha kaç canımız yanacak? Şiddetsiz toplum için partiler üstü bir devlet politikasına ihtiyaç var." ifadelerini kullandı. Feyzioğlu'na çok sayıda sosyal medya kullanıcısı tepki gösterdi.

İşte Feyzioğlu'nu eleştiren bazı internet kullanıcıları:

Cem Garipoğlu'nun babasının eski avukatı Metin Feyzioğlu Emine Bulut tweetiyle sosyal medyada büyük tepki gördü - Son Dakika
23 Ağustos 2019 Cuma 20:46

Metin Feyzioğlu, Cem Garipoğlu, Emine Bulut, Güncel