Cemiyet Hayatının Ünlü İsimleri SACT'in Yılbaşı Davetinde Buluştu

SACT çantalarının kurucusu Semiha Turhan'ın ev sahipliğinde gerçekleşen yılbaşı davetine iş ve cemiyet hayatının ünlü isimleri katılım gösterdi.

Yüksek kaliteli egzotik deriden üretilen ve canlı renkleriyle dikkat çeken SACT çantalarının kurucusu Semiha Turhan önceki gün Nişantaşı'ndaki showroom'unda iş ve cemiyet hayatının ünlü isimlerini ağırladı.

Semiha Turhan'ın yılbaşı için düzenlediği özel davete Gülden Büyükuçak, Ayşegül Hotiç, Demet Akbağ, Sedef İybar, Arzu Atabarut, Zeynep Erol, İdil Lüleci, Batya Kebudi, Fatoş Kutay, Nilüfer Eriş, Şule Argüder, Yeşim Oral, Ebru Karayel, Ümit Yalçın, Hakan Öztürk, Müge Sırmabıyık ve Doğan Çakıt'ın aralarında bulunduğu isimler katılım gösterdi. Davetliler aynı zamanda sergilenen lüks, zamansız ve özel tasarım SACT çantalarını beğeni ile incelediler.
Davette, SACT'in 2018 koleksiyonları ile ilgili bilgi veren Semiha Turhan, "Zamansız ve özel tasarımlar 2018 yılında da SACT'in anahtar parçalarını oluşturuyor. Koleksiyonlarımızda, deri tasarımlarla birlikte ithal kumaşlar ya da el dokuması ipekli ve keten kumaşlar kullandık. Ayrıca çift taraflı kullanılabilen modeller de bulunuyor. Sadece İtalya'da işlenmiş derileri kullanıyoruz. 2018 koleksiyonumuzu, doğanın sunduğu zengin renklerden ve doku detaylarından ilham alarak hazırladık." dedi.

Kaynak: Bültenler

09 Aralık 2017 Cumartesi 13:46

Zeynep Erol, Arzu Atabarut, Demet Akbağ, Nişantaşı, Güncel