Cengiz Küçükayvaz Capitol'de Demir Atıyor

Capitol Alışveriş Merkezi, efsanevi Uçan Hollandalı gemisini, Cengiz Küçükayvaz kaptanlığında 5 Nisan Cumartesi saat 17:00'de çocuklarla buluşturuyor.

Capitol, Cengiz Küçükayvaz'ın mürettabatı olarak Uçan Hollandalı gemisine girmek ve interaktif etkinliklere katılmak için tüm çocukları macera dolu keşfe davet ediyor.

Uçan Hollandalı gemisine korsan mürettebatı tarafından alınan çocuklar, yaş gruplarına göre korsan kostümleri giyerek heyecan verici bir dünyaya adım atacaklar. Çocuklar, efsanevi geminin içerisinde korsanların hayatlarını, çeşitli yarışmalar ve müzikal tiyatro oyunu ile keşfederken, ebeveynleri etkinlik alanındaki ekranlardan çocuklarının eğlencesine tanıklık edebilecekler.

Uçan Hollandalı'nın Mürettabıtına Girme Şansı

4-13 yaş grubundaki çocukların giriş yapacağı dev geminin içerisinde çocukları halat atma, halat çekme, hazine puzzle tamamlama, korsanlık konsol oyunu gibi turnuvalar bekliyor. Turnuvalar sonrasında kaptan Willem van der Decken tarafından mürettabata alındıklarına dair sertifika kazanacaklar.

Uçan Hollandalı Sergisi ve Korsan Mağazası

Mürettebat sertifikasını alan tüm çocuklar, etkinlik alanındaki Uçan Hollandalı Sergisini ve içerisinde korsanlıkla ilgili çeşitli aksesuarların ve oyuncakların satışa sunulduğu mağazayı görme şansı yakalayacaklar.

Kaynak: Bültenler

05 Nisan 2014 Cumartesi 10:29

Cengiz Küçükayvaz, Güncel