Cep Telefonunu Gitar Amfisine Dönüştüren Uygulama Arıkovanı'nda

Elektrogitar çalanların amfi ihtiyacına pratik şekilde yanıt veren yeni bir uygulama Arıkovanı'nda fonlamaya açıldı.

Elektrogitar çalanların amfi ihtiyacına pratik şekilde yanıt veren yeni bir uygulama Arıkovanı'nda fonlamaya açıldı.
Turkcell'den yapılan açıklamaya göre, şimdiye dek birbirinden farklı projelerin 2 milyon liradan fazla destek topladığı, şirketin kitlesel fonlama platformu Arıkovanı'nda yeni bir uygulama fonlamaya açıldı.
Amatör ve profesyonel müzisyenlerin ilgisini çekecek "Deplike" uygulaması, cep telefonlarını elektrogitar amfisine dönüştürüyor.
Elektrogitarı cep telefonuna bağlayıp hemen çalma imkanı sunan ve tek tuşla profesyonel tonlar elde edilen mobil gitar amfisi Deplike'yi ister parkta ister konserde kullanmak mümkün.
Onlarca amfi ve pedalın gerçekçi modellemeleri ve detaylı düzenleme olanakları sayesinde elektrogitar çalan birinin ihtiyacı olabilecek tüm tarzlarda tonların eklendiği uygulamayla caz klasiklerinden heavy metale kadar geniş bir yelpazede müzik yapılabiliyor.
Geleneksel pedallar ve amfilerin belli kapasitede olmasından yola çıkılarak tasarlanan bir mobil yazılım olan ürüne, düzenli olarak güncellemelerle yeni yetenekler yüklenebiliyor.
Farklı sound'lar elde etmeye imkan veren "Deplike" ile gitaristler kendi tonlarını buluta gönderebiliyor ve buluttan ton indirebiliyorlar. Ayrıca, diğer gitaristlerin oluşturdukları tonlarda gezinip kendi tonlarını da paylaşabiliyorlar.

Kaynak: AA

14 Temmuz 2017 Cuma 13:36

Turkcell, Politika, Güncel