Cergibozan'a Fahri Hemşerilik Beratı

Beydağ’dan Denizli Vali Yardımcılığı’na atanan Kaymakam Ali Cergibozan için veda yemeği düzenlendi.

Beydağ'dan Denizli Vali Yardımcılığı'na atanan Kaymakam Ali Cergibozan için veda yemeği düzenlendi. 2009 yılından bu yana görev yaptığı Beydağ'dan Denizli Vali Yardımcılığı'na atanan Ali Cergibozan onuruna Beydağ Baraj Kır Lokantası'nda düzenlenen yemeğe Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk, daire amirleri ve çok sayıda davetli katıldı. Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk, Cergibozan'a fahri hemşerilik beratı takdim etti.

Yemekte konuşma yapan Beydağ Belediye Başkanı Vasfi Şentürk, "Sayın Kaymakamımız bize 5 yıl boyunca hem kaymakamlık hem de ağabeylik yaptı. Kendisinin ilçemize hizmetlerini hiçbir zaman unutmayacağız. Uyum içerisinde 5 yıl çalıştık. İlçemizde güzel izler bıraktı. Vali Yardımcısı olarak ilçemizden ayrılması çok önemli ve sevindiricidir. Artık Denizli'de Beydağlı bir hemşerimiz vardır. Kendilerine hizmetlerinden ve gösterdiği yakınlıktan dolayı ilçe halkım adına teşekkür ediyor, yeni görev yerinde başarılar diliyorum" dedi.

Şentürk, konuşmasının ardından Beydağ Belediye Meclisi'nce kararı alınan fahri hemşerilik beratını Cergibozan'a takdim etti.

Denizli Vali Yardımcılığı göreviyle kariyerini sürdürecek olan Cergibozan duygu dolu anlar yaşarken, Beydağ'ı ve Beydağlıları hiçbir zaman unutmayacağını ifade etti. Cergibozan, "Hiçbir yerde görmediğim saygıyı Beydağ'da gördüm. Gerek makama, gerekse şahsıma olan saygı beni daima mutlu etti. Beydağ'ın güzel, çalışkan insanlarını hiçbir zaman unutmayacağım. Çok güzel günler yaşadım. Bana fahri hemşerilik onurunu yaşatan Beydağ Belediyesi'ne ve kıymetli meclis üyelerine, Beydağ halkına teşekkür ediyorum" dedi. - İZMİR

Kaynak: İHA

27 Eylül 2014 Cumartesi 14:14

Vasfi Şentürk, Denizli, Beydağ, Ali Cergibozan, Yerel