Çeşme'de, cesedi 48 gün sonra ağaca asılı halde bulunan gencin sır ölümünü taksi şoförü aydınlattı

Zonguldak'tan sosyal medyada tanıştığı kızla buluşmak için İzmir'e gelen 23 yaşındaki gencin cesedi 48 gün sonra Çeşme'de ağaca asılı halde bulunmuştu. Gencin, Çeşme'de taksiden inip marketten urgan ipi satın aldığı ve taksi şoförüne de 'Tatil için Çeşme'ye geldim. Bu iple kendime hamak yapacağım' dediği ortaya çıktı.

Zonguldak'tan sosyal medyada tanıştığı kızla buluşmak için İzmir'e gelen ve 48 gün sonra Çeşme'de ağaca asılı halde cesedi bulunan Mutlu Kıyar'ın ölümündeki sır perdesi aralandı.

Talihsiz gencin intihar mı ettiği yoksa intihar süsü verilerek cinayete mi kurban gittiği tartışılırken, Kıyar'ın telefon kayıtlarını ve görüştüğü kişileri mercek altına alan İzmir polisi, talihsiz gencin Çeşme'ye taksi ile gittiğini, aracı bir marketin önünde durdurarak urgan ipi satın aldığını tespit etti.

"BU İPLE KENDİME HAMAK YAPACAĞIM"

Yeniasır'ın haberine göre Kıyar'ın, ipi ne yapacağını soran taksi şoförüne de "Tatil için Çeşme'ye geldim. Bu iple kendime hamak yapacağım" dediği öğrenildi. İzmir'e geçen 11 Ağustos'ta sosyal medyadan tanıştığı kızla buluşmak için Zonguldak'tan gelen ve ölümüyle Müge Anlı'nın Tatlı Sert programına da konu olan Mutlu Kıyar'la ilgili yeni ayrıntılara ulaşıldı.

"BEN İZMİR'E GELİYORUM, SENİ GÖRMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM"

Kastamonu Üniversitesi Elektrik Enerji Üretimi İletim ve Dağıtım bölümü mezunu olan Kıyar'ın İzmir'e gelirken telefonla Manisa'da yaşayan 19 yaşındaki T.D.'yi aradığı belirlendi. 23 yaşındaki Kıyar'ın T.D'ye 'Ben İzmir'e geliyorum. Seni görmek için sabırsızlanıyorum' dediği ancak genç kızın 'Kapat telefonu. Konuşmak istemiyorum' diye yanıt verdiği öğrenildi. Kıyar'ın beklenmedik bu cevap üzerine büyük moral bozukluğu yaşadığı ve tatil beldesi Çeşme'ye gitmeye karar verdiği ortaya çıktı.

AĞRI KESİCİ ALMAK İÇİN DURDURMUŞ

Kıyar'ın Çeşme'ye gitmek için bir taksiye binerken T.D'ye hediye aldığı fincan takımını ve bilekliği attıktan sonra şoföre başının ağrıdığını söyleyerek eczaneden ağrı kesici aldığı tespit edildi. Sonra başka taksiye binen Kıyar'ın, bu kez bir marketten urgan ipi satın aldığı ve taksi şoförüne "Tatil için Çeşme'ye geldim. Bu iple kendime hamak yapacağım" dediği ortaya çıktı. Kıyar ardında herhangi bir not bırakmamıştı.

Çeşme'de, cesedi 48 gün sonra ağaca asılı halde bulunan gencin sır ölümünü taksi şoförü aydınlattı - Son Dakika
08 Ekim 2019 Salı 09:34

Zonguldak, İzmir, Çeşme, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (19)
 • ucuz damat : kız için değmez be.dünya da kız mı yok.git moldavadan evlen,ukraynadan evlen.hepsi bomba.maiyetide az.
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Istanbullu : Ne vardi be Kardeşim Değermiydi canina kiyman Rabbim Günahlarini af eder inşallah Allahin cc Rahmeti üzerine olsun
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Ömer meşe : Hiç mantıklı degil bunun , Anasi babasi yokmu arayp bir.helallik İstemez mi İnsan , İntihar edecek İnsan.agri kesici.neden Alsin ? Saçma Bunn.arkasinda başka şeyLer var !!
  Cevap Yaz 4 3 Yayından Kaldır
 • Ali-Veli : Ne yani bulunduğu yerde kendini asmak için ağaç mı yokmuş. Apaçık komplo. Kız demiş çocuğa ki ip al gel hamak yapar sallanırız. Çocuğu asmışlar.
  Cevap Yaz 26 0 Yayından Kaldır
 • bor uu : bu gencin önce ayartılar ihtimalle sonra çeşmeye getirip parasını aldılar baktı ortada sevgili yok taksicinin söylemedigi ama bildigi mutlak başka şeyler vardır müge hanım bulur nasıl olsa
  Cevap Yaz 20 3 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız