Reynmen'in vereceği konser biletlerinin fiyatı dudak uçuklattı

Son günlerin çok konuşulan ismi Reynmen, Çeşme'de vereceği konser fiyatıyla dudak uçuklattı. Ünlü fenomeni locadan izlemenin bedeli 35-40 bin lira.

Derdim Olsun şarkısıyla çıkış yakalayan, ardından Ela şarkısıyla dinlenme rekoru kıran sosyal medya fenomeni Reynmen, Ayayorgi koyundaki Tren Beach Club'ta sevenleriyle buluşuyor.

LOCA FİYATI DUDAK UÇUKLATTI

Hiç bir işletmede sahneye çıkmayan Reynmen, Tren grup ile anlaşarak 16 Ağustos Cuma gecesi hayranlarıyla özel bir gecede buluşacak. Müzikseverlerin yoğun ilgi gösterdiği Reynmen'in biletlerinin satışa çıktığı gün işletmenin satış sistemi kilitlenirken; 35-40 bin TL'den satışa çıkan localar büyük ilgi gördü. 2 saat boyunca sahnede kalarak sevenlerine unutulmaz bir gece yaşatmaya hazırlanan Reynmen, konser için özel bir repertuvar hazırladı.

ALBÜM ÇIKARACAĞINI AÇIKLAMIŞTI

Rap müziğinde hızla yükselişe geçen ancak eleştirilerin de hedefi olan Reynmen, geçtiğimiz günlerde albüm çıkaracağını ve konser vereceğini açıklamıştı.

Reynmen'in vereceği konser biletlerinin fiyatı dudak uçuklattı - Son Dakika Magazin

Kaynak: İHA

11 Ağustos 2019 Pazar 13:44

ReynmenÇeşme
YORUMLAR (51)
 • GARİBANLARA ÖLÜMMMM : BİR insan 1 adet bilet 1 - 2 saatlik kulak ve göz merakı için, o parayla 1 sene geçinen bir aileye ayıp değilmi bu zenginler neden böyle diye sorgulamıyacam herkez kendi sınavının testini yapmakta , akıllı olun bu paraların her kurusunun hesabı sorulacak bol bol gariban sevindirin fakir fukaralara yardım edinki kurtuluşa eresiniz
  Cevap Yaz 4 2 Yayından Kaldır
 • Optimus brayn : Zevkler renkler tartışılmaz diye bir krişe söz var ama 40 bin lirayı verene ve mal derim
  Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
 • Adam haklı : Kimse adamı eleştirmesin. E bu adamı bu hale getiren. Videolarını tıklaya tıklaya bitiremeyen sen değilmisin. Sonra da pirim verdiğin özelliği olmayan adam çıkar üstüne üstelik kene gibi seni emer...
  Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
 • Cevap : Asgari ücretin niye o kadar düşük olduğu şimdi anlaşıldı. Biz enayiler sayesinde Zengin olan insanlar yine biz enayiler sayesinde fenomen olan insanların servetine servet katıyor. Neyse bizde bu kafa oldukça makarnaya devam :))))
  Cevap Yaz 102 3 Yayından Kaldır
 • Hişşş bag hele : O makarnacı dediklerin sizden birini seçince halk uyandı oluyor dimi, işinize nasıl gelirse yani
  0 4 Yayından Kaldır
 • Tespit : Nağmeleri arabesk üstüne trap altyapı ekleyip arabesk rapi değerlendirmiş yoksa çocuk zaten kendi sözünü yazamıyor ona vereceğim paraya yetim giydirip karnını duyururuz kimse kriz domates demesin çeşme Alaçatı gibi yerlerde o paralar localarda kadınlar ile eziliyor..
  Cevap Yaz 81 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız