Cesur Savaşçılar Filmi

Cesur Savaşçılar filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tüm bilgileri. Cesur Savaşçılar filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kuzey Avrupa iki dünyaya bölünmüş durumdadır. Frizler, Saksonlar ve Danimarkalılar nehirlerin üzerinde yaşarken, Franklar nehrin alt kısmında yaşamaktadır. Onların artık tek amacı var; o da Romalıların bile başaramadığı şeyi başarmak, tüm Avrupa’yı fethetmek.

Roel Reiné’ın Yönetmen koltuğunda oturduğu Alex Van Galen’ın ise senaryosunu kaleme aldığı filmin oyuncu kadrosunda Jonathan Banks, Søren Malling, Derek de Lint, Renée Soutendijk gibi isimler yer alıyor.
Yönetmen: Roel Reiné
Senaryo: Alex van Galen
Oyuncular: Jonathan Banks, Søren Malling, Aus Greidanus, Loes Haverkort, Lisa Smit, Renée Soutendijk, Derek de Lint, Huub Stapel, Gijs Naber, Egbert Jan Weeber, Camilla Gottlieb, Peter Faber, Flor Decleir, Tibo Vandenborre, Adam Ild Rohweder, Jack Wouterse, Mark van Eeuwen , Teun Kuilboer , Martijn Fischer, Birgit Schuurman, Marieke Heebink, Daphne Wellens, Mike Weerts , Robbert Blokland, Pieter Embrechts, Morten Rose, Eva Heijnen, Allard Geerlings, Tina Haahr Planitzer, Robby Prinsen, Anne Teune, Vincent Tijbout
Filmin Türü: Macera
Orijinal Adı: Redbad
Yapımcı Firma: Farmhouse Film & TV
Yapım Yılı: 2018
Yapım Ülkesi: Hollanda, Türkiye, Tunus
Orijinal Dili: Flemenkçe, İngilizce
Dağıtıcı Firma: Özen Film
Vizyon Tarihi: 20.07.2018
Cesur Savaşçılar Filmiyle ilgili detaylı bilgi için tıklayın.
Sinema ile ilgili herşey için tıklayın.

Kaynak: InterSinema.com

16 Nisan 2018 Pazartesi 13:54

Avrupa, Jonathan Banks, Galen, Van, Sinema