Evindeki gizli bölmede yakalanan cezaevi firarisi kadın: Cumhurbaşkanı bizi affetsin

Sakarya Hendek Açık Cezaevinden 4 Şubat 2019'da firar eden, 19 ayrı suçtan aranan kadın, evine yaptırdığı gizli bölmede yakalandı. Bir çocuk annesi olduğu öğrenilen E.U, adliye çıkışında gazetecilere, 'Çocuk yaşta işlediğim suçlar. Cumhurbaşkanı bizi affetsin.' dedi.

Muş'ta hakkında 17 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan kadın, jandarmanın çalışmasıyla evindeki gizli bölmede yakalandı.

Muş Merkez Jandarma Komutanlığı ekipleri, Sakarya Hendek Açık Cezaevinden 4 Şubat 2019'da firar eden, 19 ayrı suçtan aranan E.U'nun (28), yakalanması için çalışma başlattı.

GİZLİ BÖLMEDE YAKALANDI

Aylarca titiz çalışma yürüten jandarma, E.U'nun merkeze bağlı Yeşilce Mahallesi'ndeki evinde olduğunu belirledi. Ekiplerce düzenlenen operasyonda E.U. evine yaptırdığı gizli bölmede yakalandı.

"CUMHURBAŞKANI BİZİ AFFETSİN"

Jandarmadaki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen E.U, Muş E-Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi. Bir çocuk annesi olduğu öğrenilen E.U, adliye çıkışında gazetecilere, "Çocuk yaşta işlediğim suçlar. Cumhurbaşkanı bizi affetsin." dedi.

FARKLI KILIKLARA GİRMİŞ

E.U'nun güvenlik güçlerinden kaçmak ve tanınmamak için saçını boyatıp, farklı kılıklara girerek saklandığı kaydedildi.

Evindeki gizli bölmede yakalanan cezaevi firarisi kadın: Cumhurbaşkanı bizi affetsin - Son Dakika

Kaynak: AA

15 Şubat 2020 Cumartesi 15:33

Jandarma, Muş, 3. Sayfa, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR (30)
 • ilk suçta içeride yatsaydı : cezalar birikmemeli..19 dosya.. ilk suçta yatsaydı 18 suç işlemeyecekti..Bu kişinin maduru olmayacaktı..İşte mahkumların topluma kazandırma önerisi..cezaları silerek değil tam tersi ilk suçta içeride yatarak sonra işleyecekleri suçları önlemiş olacaksınız..
  Cevap Yaz 18 1 Yayından Kaldır
 • mekansız : yanlış kişiden af dileniyorsun Allah ve milletim bizi af etsin aldatıltık de çık işin içinden...
  Cevap Yaz 10 3 Yayından Kaldır
 • İSİMSİZ...! : affffffffffffffffffff istemiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz ağır cezalar istiyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
  Cevap Yaz 14 1 Yayından Kaldır
 • Gurbetci : affetmek Allaha mahsustur..vurun öldürün sonrada afetsin yok öğle bu dünyada cezası biter öteki dünyada ne olur onu Allaha bilir
  Cevap Yaz 39 9 Yayından Kaldır
 • Rojhat Avaşin : ne demek cumhurbaşkanı beni afetsin kızım suç işlemişsin cezanı çekeceksin yok öyle bir dünya hasta olsan elin ayağın tutmuyor desek tamam maşallah turp gibi gördüm seni suç makinesi olmuşsun
  Cevap Yaz 30 8 Yayından Kaldır
 • Hasan sivri : MASUMLARIN KORUNMASI VE ADELET İÇİN AF İSTEMİYORUZ. Cezalar ağırlaşdırılsın bakalım bu magandalar rahatca suç işliycekmi o zaman
  Cevap Yaz 29 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika