Cezaevinden çıkıp 3 kişiyi vuran genç: Aha silah, aha mermi

İstanbul Kartal'da cezaevinden yeni çıkan genç, ablasını kafasından, eniştesini ve yeğenini ayağından silahla vurdu. Olayla ilgili polis ekiplerine açıklama yapan Cem Y. soğuk kanlılığıyla dikkat çekerek, 'Aha silah, aha mermi.' ifadelerini kullandı.

Cezaevinden yeni çıkan Kartal Y., ablasını başından, eniştesini ve yeğenine ayağından silahla vurdu. Olay sonrası ise polislere, "Aha silah, aha mermi." dedi.

DEHŞET SAÇTI

Alınan bilgiye göre ceza evinden yeni çıkan Cem Y., Kartal Yıldırım sokakta 6 kat binanın 3. katında yaşayan ablası Sedef Adanur O., eniştesi Serkan Güzeltepe'yi ve yeğeni Burçin Güzeltepe'yi silahla vurdu.

GÖZALTINA ALINDI

Silah sesleri ilen uyanan komşular durumu emniyet ve 112 sağlık ekiplerine bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen Polis ekipleri Cem Y.'yi göz altına aldı. Olayla ilgili polis ekiplerine açıklama yapan Cem Y. soğuk kanlılığıyla dikkat çekerek, " aha silah aha mermi" ifadelerini kullanıldığı öğrenildi. 112 sağlık ekiplerinin ilk müdahalesi ile yaralı enişte, abla ve yeğeni hastaneye kaldırıldı. Ağır yaralı olan enişte Serkan G. durumu ciddi. Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

Cezaevinden çıkıp 3 kişiyi vuran genç: Aha silah, aha mermi - Son Dakika

Kaynak: İHA

11 Kasım 2019 Pazartesi 07:52

Kartal, Polis, 3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR (22)
Tüm yorumlar için tıklayınız