Chiellini'den Felipe Melo'ya sert sözler: O çürük bir elma

Juventus'un 35 yaşındaki tecrübeli stoperi Giorgio Chiellini, Galatasaray formasıyla Süper Lig'e damga vuran Felipe Melo'yu adeta topa tuttu. Melo'nun saygısız bir insan olduğunu dile getiren İtalyan efsane, Melo'ya 'çürük elma' benzetmesi yaptı.

Juventus'un 35 yaşındaki tecrübeli stoperi Giorgio Chiellini, eski takım arkadaşı Felipe Melo ve İtalya Milli Takımı'nda beraber oynadığı Mario Balotelli'yi topa tuttu.

La Repubblica'ya konuşan Chiellini, Mario Balotelli'yi 'saygısız' olarak nitelendirirken, "Balotelli kimseye saygı göstermeyen negatif biriydi. Bazıları onun dünyanın en iyi beş oyuncusu arasında olduğunu düşünüyordu. İlk 10, hatta ilk 20'de bile görmüyordum" ifadelerini kullandı.

"FELİPE MELO ÇÜRÜK ELMA"

Mario Balotelli'nin ardından Felipe Melo'ya da ateş püsküren Chiellini, "Felipe Melo da çok kötüydü. En kötünün en kötüsüydü! Saygısız ve her şeye karşı olan insanlara tahammül edemiyorum. Onunla sürekli bir kavga vardı. Antrenörlere de söyledim, o çürük bir elma" şeklinde konuştu.

Chiellini ile Melo, 2009-11 yılları arasında Juventus'ta birlikte top koşturmuştu.

"INTER'DEN NEFRET ETMEMEK İMKANSIZ"

Juventus'un ezeli rakibi Inter'den de nefret ettiğini söyleyen Chiellini, "Onlardan nefret etmemek imkansız. Michael Jordan nasıl Detroit Pistons'tan nefret ediyorsa ben de Inter'den nefret ediyorum. Sportif nefret futbolun esaslarından biri" dedi.

Chiellini'den Felipe Melo'ya sert sözler: O çürük bir elma - Son Dakika Spor
09 Mayıs 2020 Cumartesi 16:28
YORUMLAR (14)
  • gsli : sen ondan çok iyi haltsin sanki ben bi gsli olarak hoşlanmıyordum ama dinine söven müslüman olsa denir ya sanki kendi çok ahlaklı bi topcu
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • harbi bir fenerli olarak... : bu meloyu milli takımına niye almıyorlar diye hayret ediyordum. adam sahada bir takıma bedel mücadele ediyordu...melo ve onun stilinde birkaç futbolcu daha brezilya milli takımında tercih edilseydi brezilya dünya kupalarını kimselere bırakmazdı. çünkü o gerçek bir savaşçı harbi topçuydu. aleks gibi yumuşakları tercih eden brezilyayı almanya nasıl 7 golle yumoş etti! normal olarak! bizim fener de aleks gibi yumuşakları efsane yapan bir zihniyete sahip olduğu için ne durumlara düştü.
    Cevap Yaz 2 4 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika