CHP'nin Kesinleşen Belediye Başkan Aday Sayısı 746

CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.

CHP'nin 746 belediye başkan adayının kesinleştiği bildirildi.



CHp Genel Merkezi'nden yapılan açıklamaya göre, İstanbul'a Mustafa Sarıgül, Ankara'ya Mansur Yavaş, İzmir'e Aziz Kocaoğlu, Eskişehir'e Yılmaz Büyükerşen, Antalya'ya Mustafa Akaydın, Mersin'e Özcan, Aydın'a Çerçioğlu, Hatay'a Savaş, Trabzon'a Volkancanalioğlu, Bartın'a Yalçınkaya ve Manisa'ya Özel olmak üzere Parti Meclisi'nde Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'nun başkanlığında oylanan ve kesinleşen Belediye Başkan adayları listesi şöyle:



3 Kasım 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları



İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI



1 ADANA Feke HÜSEYİN AYDOĞDU



2 ADANA Karaisalı İLHAN ŞAHİN



3 ADANA Kozan MEHMET BÜYÜKYILMAZ



4 ADANA Saimbeyli MEHMET CENGİZ



5 ADIYAMAN ZEYNEL BAKIR



6 ADIYAMAN Besni Şambayat NECDET ARICI



7 ADIYAMAN Çelikhan Pınarbaşı MAHMUT ALAN



8 ADIYAMAN Gölbaşı Belören AHMET BAKIR



9 ADIYAMAN Gölbaşı Harmanlı AHMET DEĞİRMENCİ



10 ADIYAMAN Merkez Kömür FETHİ YUKA



11 ADIYAMAN Merkez Yaylakonak HASAN KARAKAYA



12 AFYONKARAHİSAR MEHMET ECER



13 AFYONKARAHİSAR Başmakçı HALİL ÖZCAN



14 AFYONKARAHİSAR Çobanlar BEYTULLAH CİHAN (EY)



15 AFYONKARAHİSAR Çobanlar Kocaöz ÖMER BOZYÜRÜK



16 AFYONKARAHİSAR Dazkırı İSMAİL TAYLAN (EY)



17 AFYONKARAHİSAR Emirdağ Davulga ÖMER BARIN



18 AFYONKARAHİSAR Evciler SAİM ÖZER (EY)



19 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Gazlıgöl MEHMET KIRKPINAR



20 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Yaylabağı SELAHATTİN AKSEKİ



21 AFYONKARAHİSAR İşcehisar MEHMET AYDIN



22 AFYONKARAHİSAR Merkez Işıklar HABİP KİREZ



23 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa MUSTAFA GÜZEL



24 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Ahmetpaşa MEHMET KARAKOÇ



25 AFYONKARAHİSAR Sinanpaşa Taşoluk HÜSEYİN GÜR



26 AFYONKARAHİSAR Sultandağı OSMAN ACAR



27 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Dereçine ŞEMSETTİN ŞAMPİYON (EY)



28 AFYONKARAHİSAR Sultandağı Yeşilçiftlik ZEKERİYA ÖLMEZ



29 AMASYA Merzifon ALP KARGI (A)



30 ANKARA Akyurt GÜRSEL KIRANOĞLU



31 ANKARA Bala MÜSLİM ÇOŞAR



32 ANKARA Beypazarı ABDULLAH ÖZDEMİR



33 ANKARA Evren EMRULLAH EREN



34 ANKARA Gölbaşı ERCAN ŞİMŞEK



35 ANKARA Haymana CELAL ÇETİN



36 ANKARA Kalecik NEVZAT ŞAHİN



37 ANTALYA Alanya ŞEFİK TÜRKTAŞ



38 ANTALYA Döşemealtı TURGAY GENÇ



39 ANTALYA Elmalı MEHMET TUFAN



40 ANTALYA Finike ÖMER ÇIRPAR



41 ANTALYA Kaş ALİ İHSAN BENLİ (EY)



42 ANTALYA Kemer UMUT GÜNEŞ (EY)



43 ANTALYA Manavgat ŞÜKRÜ SÖZEN



44 ANTALYA Serik MUHAMMET KONUR



45 ARTVİN Ardanuç YILDIRIM DEMİR



46 ARTVİN Arhavi MUSA ULUTAŞ



47 ARTVİN Hopa TURAN KASIMOĞLU



48 ARTVİN Yusufeli ZAFER ATALAY



49 BALIKESİR Burhaniye FİKRET AKOVA (A)



50 BALIKESİR Edremit KAMİL SAKA (EY)



51 BALIKESİR Erdek HÜSEYİN SARI



52 BALIKESİR Manyas TANCAN BARÇIN



53 BALIKESİR Savaştepe TURGAY YÜKSEL



54 BALIKESİR Sındırgı ÖZGÜR ERTUĞRUL



55 BALIKESİR Susurluk TAHSİN BOZOĞLU



56 BİLECİK Gölpazarı VEDAT KAZICI



57 BİLECİK Yenipazar MEHMET ÜNAL



58 BİLECİK Bozüyük Dodurga SELİM TEMEL



59 BOLU MEHTAP ÖZCAN MISIRLIOĞLU



60 BOLU Dörtdivan İLYAS ÖZALP



61 BOLU Kıbrıscık DOĞAN DAĞ



62 BOLU Mengen TURAN BULUT



63 BOLU Mengen Gökçesu ATİLLA ATEŞ



64 BOLU Mudurnu Taşkesti SELAMİ GÜRCAN



65 BURDUR ALİ ORKUN ERCENGİZ (EY)



66 BURDUR Altınyayla MUSTAFA SAYIN



67 BURDUR Çavdır MUSTAFA YÜCEL



68 BURDUR Çeltikçi RAMAZAN AYDIN



69 BURDUR Tefenli HAMDİ ERATALAY



70 BURDUR Yeşilova NURİ ÖZBEK (EY)



71 ÇANAKKALE Ayvacık ENGİN ÖZERDEM



72 ÇANAKKALE Ayvacık Küçükkuyu CENGİZ BALKAN



73 ÇANAKKALE Bayramiç İSMAİL SAKİN TUNÇER



74 ÇANAKKALE Biga İSMAİL IŞIK



75 ÇANAKKALE Biga Karabiga MUZAFFER KARATAŞ



76 ÇANAKKALE Eceabat HALİL DUYMAZ



77 ÇANAKKALE Ezine Geyikli ERCAN YILMAZ



78 ÇANAKKALE Gelibolu MÜNİR MUSTAFA ÖZACAR



79 ÇANAKKALE Gelibolu Evreşe METİN PAŞALI



80 ÇANAKKALE Gelibolu Kavakköy NECATİ KOPÇA



81 ÇANAKKALE Merkez Kepez Ö. FARUK MUTAN



82 ÇANKIRI TANER KARAGÖZ



83 ÇANKIRI Ilgaz MUZAFFER ÇAVDAR



84 ÇANKIRI Kızılırmak BİLAL DURMAZ



85 ÇANKIRI Kurşunlu CİHAT IŞIK



86 ÇANKIRI Şabanözü AHMET ALPAY



87 ÇORUM Kargı HİLMİ SARIKAYA



88 ÇORUM Oğuzlar ORHAN ATEŞ



89 ÇORUM Ortaköy Aşdağul DURSUN UZUNCA



90 ÇORUM Osmancık ALAATTİN UĞUR



91 ÇORUM Sungurlu CEMİL ÇOBANER



92 DENİZLİ Acıpayam İLHAN ÖZCAN



93 DENİZLİ Beyağaç RAMAZAN İRİOĞLU



94 DENİZLİ Çameli ÖZDEMİR ÖZDEMİR



95 DENİZLİ Güney NUSRET ERAYDIN



96 EDİRNE Havsa OĞUZ TEKİN



97 EDİRNE İpsala Esetçe İBRAHİM ÖRS



98 EDİRNE İpsala Yenikarpuzlu BİLGİN ATLI



99 EDİRNE Keşan Beğendik MUHAMMET ÖRNEK



100 EDİRNE Keşan Yenimuhacir RECEP ORDU



101 EDİRNE Lalapaşa AYHAN GÜNAY



102 EDİRNE Meriç EROL DÜBEK



103 EDİRNE Süloğlu MEHMET ORMANKIRAN (EY)



104 EDİRNE Uzunköprü Kırcasalih SUAT KARAKAŞ



105 ERZURUM Çat ARİF HİKMET KILIÇ



106 GAZİANTEP İslahiye MUSTAFA KÖSE



107 GAZİANTEP Karkamış METİN GÖĞEBAKAN



108 GİRESUN KERİM AKSU



109 GİRESUN Bulancak FATMA CEVAHİR KARAİBRAHİM CANİK



110 GİRESUN Espiye GÖKMEN MEMİŞ



111 GİRESUN Espiye Soğukpınar İBRAHİM AKGÜN



112 GİRESUN Eynesil NİHAT GÖKALP



113 GİRESUN Eynesil Ören BEKİR ASLAN



114 GİRESUN Görele FİKRİ BİLGE (EY)



115 GİRESUN Keşap METİN ÖZTÜRK



116 GİRESUN Piraziz HÜSEYİN GÖRGÜLÜOĞLU (EY)



117 GİRESUN Şebinkarahisar OKTAY ALP



118 GİRESUN Tirebolu BURHAN TAKIR



119 GİRESUN Yağlıdere KADEM ÖZBAY



120 GÜMÜŞHANE CEM KÖKSAL



121 GÜMÜŞHANE Kelkit ALİ ÇETİN ÖZDEMİR



122 GÜMÜŞHANE Şiran SERVET KILIÇ



123 HATAY Antakya RAMİZ PARLAR



124 HATAY Kumlu EKREM BALDIRAN



125 HATAY Samandağ MİTHAT NEHİR



126 ISPARTA LÜTFİ ÇAKMAKCI



127 ISPARTA Aksu ALİ KAYA



128 ISPARTA Eğirdir ADEM KAYAN



129 ISPARTA Eğirdir Sarıidris HÜSEYİN PALA



130 ISPARTA Gönen HÜSEYİN KAYA



131 ISPARTA Gönen Güneykent EYÜP ERSOY



132 ISPARTA Keçiborlu TURGUT SOYKAN



133 ISPARTA Keçiborlu Senir DURMUŞ DURAK



134 ISPARTA Merkez Savköy İBRAHİM KAYKAÇ



135 ISPARTA Sütçüler MEHMET SARIŞAHİN



136 ISPARTA Yalvaç Hüyüklü HASAN HÜSEYİN SOMUNCU



137 ISPARTA Yenişarbademli MUSTAFA ERDEM



138 MERSİN Mut ASLAN KÜÇÜK



139 KARS Arpaçay ENVER AKKAYA



140 KARS Sarıkamış YAVUZ BİLDİK



141 KARS Selim BURHAN ŞENTÜRK



142 KARS Susuz ALİ YEĞİN



143 KASTAMONU Abana ŞEVKET YAZGAN



144 KASTAMONU Daday HASAN FEHMİ TAŞ



145 KASTAMONU Pınarbaşı KEMAL SOMUNCU



146 KASTAMONU Seydiler ESAT BODUR



147 KASTAMONU Taşköprü RAŞİT TÜLÜ



148 KIRKLARELİ Babaeski Karahalil GÜRKAN GÜNDAĞ



149 KIRKLARELİ Demirköy İğneada TAHİR IŞIK



150 KIRKLARELİ Lüleburgaz Büyükkarıştıran ERTUĞRUL ÇAMLICA



151 KIRKLARELİ Lüleburgaz Evrensekiz MUSTAFA NALBANT



152 KIRKLARELİ Merkez İnece ŞAHABETTİN VARDAR



153 KIRKLARELİ Merkez Kavaklı İNCİ TUNÇ



154 KIRKLARELİ Merkez Üsküp ZEKİ SAYİN



155 KIRKLARELİ Pınarhisar MUSTAFA CİNGÖZ



156 KIRKLARELİ Pınarhisar Kaynarca SERDAR TÜRKER



157 KIRKLARELİ Vize ERCAN ÖZALP



158 KIRŞEHİR Akpınar MEHMET AKAT



159 KIRŞEHİR Boztepe MURAT DALGALI



160 KOCAELİ Başiskele AYSUN KILINÇ



161 KOCAELİ Çayırova TİMUR KOÇ (EY)



162 KOCAELİ Darıca C. GÜÇER HAMŞİOĞLU (EY)



163 KOCAELİ Derince HAKAN SAVAŞ (EY)



164 KOCAELİ Dilovası ERCAN DALKILIÇ



165 KOCAELİ Gölcük TURAN DUMLU (EY)



166 KOCAELİ İzmit M. SEFA SİRMEN (EY)



167 KOCAELİ Karamürsel MUSTAFA ASIM UĞURLU



168 KOCAELİ Kartepe YAŞAR SÖNMEZ (EY)



169 KOCAELİ Körfez REŞAT BAŞAR (EY)



170 KONYA Akören ALİ FINDIK



171 KONYA Beyşehir FİKRİ TOKGÖZ



172 KONYA Derbent İSMAİL FİDAN



173 KONYA Hüyük AHMET REFİK ŞENÖNDER



174 KONYA Karapınar AHMET SEZER



175 KONYA Meram MEHMET LATİF ÇAĞIR



176 KONYA Selçuklu HÜSEYİN YAĞCI



177 KONYA Tuzlukçu NURETTİN AKBOĞA



178 KÜTAHYA Altıntaş SITKI YÜZÜAK



179 MALATYA HAKAN İNCİ



180 MALATYA Arapgir HÜSEYİN AKŞAHİN



181 MALATYA Arguvan MEHMET KIZILDAŞ (EY)



182 MALATYA Doğanşehir İBRAHİM Karaman



183 MALATYA Doğanyol ABDULLAH BAYRAM



184 MALATYA Kale ŞEFİK İPEK



185 MALATYA Yeşilyurt HULUSİ PORGALI



186 MANİSA Şehzadeler MUSA SEMİH BALABAN (EY)



187 MANİSA Yunusemre ALİ ARSLAN (EY)



188 MANİSA Demirci ŞERİF AKMEŞE



189 MANİSA Gördes HÜSEYİN TOKUÇ



190 MANİSA Saruhanlı MUHARREM EKİCİ



191 MANİSA Selendi MEHMET CIMIK



192 MANİSA Soma BAHRİ YILMAZ (EY)



193 K.MARAŞ Andırın NAİM ÇETİN



194 K.MARAŞ Ekinözü FATİH VİCDAN



195 K.MARAŞ Nurhak AHMET AKKUŞ (EY)



196 K.MARAŞ Pazarcık KAMİL DALKARA



197 MARDİN Dargeçit MUSTAFA BULUT



198 MUĞLA Seydikemer ALİM KARACA



199 MUĞLA Bodrum MEHMET KOCADON



200 MUĞLA Kavaklıdere MEHMET KEMİKSİZ



201 MUĞLA Köyceğiz SALİH ERBAY



202 NEVŞEHİR SERKAN SAĞLAMER



203 NEVŞEHİR Avanos Çalış ALİ TEMİZ



204 NEVŞEHİR Avanos Özkonak AHMET UYULUR



205 NEVŞEHİR Merkez Uçhisar İBRAHİM DAĞTEKİN



206 NİĞDE Altunhisar Karakapı RAMAZAN ERTANE



207 NİĞDE Bor Kemerhisar BEYTULLAH KİRAZCI



208 NİĞDE Çiftlik YUSUF ÖCAL



209 NİĞDE Çiftlik Bozköy YALÇIN TEKELİ



210 NİĞDE Çiftlik Divarlı SAMİ ÇAKMAK



211 NİĞDE Merkez Aktaş YAŞAR ÇAMUR



212 NİĞDE Merkez Bağlama MUAMMER AVŞAR



213 NİĞDE Merkez Gümüşler ŞABAN BAYRAKTAR



214 NİĞDE Merkez Karaatlı EROL YILMAZ



215 NİĞDE Merkez Kiledere ABDURRAHMAN DEMİRBAŞ



216 NİĞDE Merkez Konaklı ERDAL ALTIN



217 NİĞDE Merkez Yeşilgölcük HAKKI ŞENGÜL



218 ORDU SEYİT TORUN



219 ORDU Gölköy RECEP KARAAHMETOĞLU



220 ORDU Gülyalı AHMET CÖRÜT



221 ORDU Korgan TURAN ATEŞ



222 ORDU Kumru İHSAN CAYAK



223 ORDU Ulubey SAMİ TORUN



224 RİZE Hemşin BAŞAR CUMHUR



225 SAMSUN Alaçam RASİM ŞAHİN



226 SAMSUN Asarcık BÜLENT BASKIN



227 SAMSUN Atakum METİN BURMA



228 SAMSUN Bafra KEMAL ÜNLÜ



229 SAMSUN Çarşamba SİNAN YAŞAR



230 SAMSUN Kavak MUHİTTİN ŞAHİN



231 SAMSUN Tekkeköy HAYATİ TEKİN



232 SAMSUN Terme SALİH BORA MUTLU



233 SAMSUN Yakakent BURHAN BAYRAKDAR



234 SİİRT Pervari ŞEVKİ BEYTEKİN



235 SİNOP BAKİ ERGÜL



236 SİNOP Ayancık SEYHAN SARISOY (EY)



237 SİNOP Dikmen SAİM İSTANBULLU



238 SİNOP Erfelek MUZAFFER ŞİMŞEK



239 SİNOP Gerze OSMAN BELOVACIKLI



240 SİVAS GÜLÜMSER HEPER



241 SİVAS Altınyayla Deliilyas HAYATİ AKBULUT



242 SİVAS Gemerek FİKRET SAVAŞ



243 SİVAS Gemerek Çepni HURŞİT İMREN



244 SİVAS Şarkışla KADİM ÖZTÜRK



245 SİVAS Zara HÜSAMETTİN GÜRSOY



246 TOKAT Almus Gölgeli SALİH AYKUT



247 TOKAT Niksar YASEMİN YILDIRIM



248 TOKAT Pazar HALİL İBRAHİM DOĞAN



249 TRABZON Beşikdüzü RAMİS UZUN



250 TRABZON Düzköy ABİDİN ÇELİK



251 TRABZON Maçka ERTUĞRUL GENÇ



252 TRABZON Tonya HASAN KALYONCU



253 TUNCELİ Çemişgezek AHMET ŞADAN ERSOY



254 TUNCELİ Mazgirt HAYDAR DOĞAN



255 TUNCELİ Mazgirt Akpazar CEMAL BULUT



256 TUNCELİ Nazımiye CAFER KIRMIZIÇİÇEK



257 UŞAK Banaz TAHSİN ERDEM



258 UŞAK Eşme AHMET YILDIRIM



259 UŞAK Karahallı NİHAT SÜZEK



260 UŞAK Ulubey ALİ RIZA ADA



261 YOZGAT Çandır BÜLENT ORHAN



262 YOZGAT Çayıralan ÇAKMAK ÇETİN



263 YOZGAT Sorgun Bahadın DİLAVER ÖZCAN



264 AKSARAY DOĞAN KOŞAR



265 AKSARAY Ağaçören NEVZAT AYDIN



266 AKSARAY Gülağaç Demirci METİN BOZLAK



267 AKSARAY Güzelyurt Selime SEFER ÖZDEMİR



268 AKSARAY Merkez Sağlık FİKRET İŞERİ



269 AKSARAY Merkez Taşpınar CİHAN YÜKSEL



270 AKSARAY Merkez Yeşiltepe TAHSİN ÇELİK



271 KARAMAN MERİH ÜNVER



272 KARAMAN Sarıveliler Göktepe OSMAN TALAY



273 KARAMAN Ermenek Kazancı UĞUZ TEKİN



274 KIRIKKALE Keskin HAŞMET AYTAÇ



275 KIRIKKALE Sulakyurt TARIK KAYA



276 KIRIKKALE Yahşihan OSMAN ERSAYAR



277 BARTIN Merkez Kozcağız ESAT BİLSİN



278 YALOVA Altınova Kaytazdere ALİ KANGAL



279 YALOVA Altınova Subaşı MUSA KUŞ



280 YALOVA Armutlu ABDULLAH GENCER



281 YALOVA Çınarcık AVNİ KURT (A)



282 YALOVA Çınarcık Koru KAMİL YAMAN



283 YALOVA Çiftlikköy METİN DAĞ



284 KARABÜK Ovacık ÜNAL GÜLEM



285 KİLİS Polateli MUSTAFA POLAT



286 OSMANİYE HAYDAR AKTÜRK



287 OSMANİYE Bahçe HÜLYA SAĞLAM



288 OSMANİYE Düziçi ALPER ÖNER (EY)



289 OSMANİYE Kadirli AYTUN GÜNDEŞLİOĞLU



290 OSMANİYE Düziçi Yarbaşı MUSTAFA GÜZEL



291 DÜZCE Akçakoca FİKRET ALBAYRAK



292 DÜZCE Çilimli CEMİL TINAZ



293 DÜZCE Merkez Beyköy HİLMİ SAYAR



294 DÜZCE Yığılca BÜNYAMİN ŞAHİN.



22 Aralık 2013 Tarihinde Yapılan PM Toplantısında Oylanarak Kabul Edilen Belediye Başkan Adayları ise şöyle:



İL İLÇE BELDE ADAYIN ADI SOYADI



1 ADANA Karataş BOĞAÇHAN ÜNAL



2 ADANA Pozantı ABDULKERİM ÖZKUL



3 ADANA Seyhan ZEYDAN KARALAR



4 ADIYAMAN Besni FAHRİ SERTER



5 ADIYAMAN Besni Çakırhüyük MİTHAT ÇETİN



6 ADIYAMAN Besni Kesmetepe VAKKAS ACAR



7 ADIYAMAN Besni Köseceli AYDIN ÜNAL



8 ADIYAMAN Çelikhan MEHMET HANEFİ KALKAN



9 ADIYAMAN Gölbaşı YUSUF ÇÖPLÜ



10 ADIYAMAN Sincik RAMAZAN ŞAHİN



11 ADIYAMAN Tut CEMAL AVCI



12 AFYONKARAHİSAR Çay YAŞAR ÇENGEL



13 AFYONKARAHİSAR Dinar Tatarlı MUSA KAYER



14 AFYONKARAHİSAR Emirdağ MEHMET PALA



15 AFYONKARAHİSAR İhsaniye TUNAY TÜRKMEN



16 AFYONKARAHİSAR İhsaniye Kayıhan HASAN ÇALIKUŞU



17 AFYONKARAHİSAR Merkez Çıkrık HASAN KAMIŞ



18 AFYONKARAHİSAR Merkez Değirmenayvalı UMMUHAN ÖZPINAR



19 AFYONKARAHİSAR Merkez Fethibey AHMET ÖZÇELİK



20 AFYONKARAHİSAR Merkez Gebeceler RECEP HOŞ



21 AFYONKARAHİSAR Merkez Sülümenli ZEKERİYA GÖKMEN



22 AFYONKARAHİSAR Sandıklı AHMET ÖZAYDIN



23 AFYONKARAHİSAR Sandıklı Akharım SEVİM ÖZDEMİR



24 AFYONKARAHİSAR Şuhut Karadilli RAMAZAN SARIKAYA



25 AĞRI İHSAN ÇAĞA



26 AĞRI Hamur ADİL ORUÇ



27 AMASYA İLYAS AYIK



28 AMASYA Göynücek HASAN AKKAYA



29 AMASYA Gümüşhacıköy ZEHRA ÖZYOL



30 AMASYA Merkez Ziyaret MEHMET GEÇGEN



31 AMASYA Taşova MUSTAFA KORKMAZ



32 ANKARA MANSUR YAVAŞ



33 ANKARA Etimesgut MEHMET YULA



34 ANKARA Mamak ÇOŞKUN TORUN



35 ANKARA Nallıhan FERİDUN GÜNGÖR



36 ANKARA Polatlı TUFAN VURAL



37 ANTALYA MUSTAFA AKAYDIN



38 ANTALYA Akseki MEHMET GÖLCÜ



39 ANTALYA Aksu CENGİZ ALDEMİR



40 ANTALYA Gazipaşa CEM BURAK ÖZGENÇ



41 ANTALYA Gündoğmuş SAMİ YÜKSEL



42 ANTALYA İbradi SERKAN KÜÇÜKKURU



43 ANTALYA Kepez ERDAL ÖNER



44 ANTALYA Korkuteli HÜSEYİN ÇİL



45 ANTALYA Kumluca İSA GÜZEL



46 ARTVİN EMİN ÖZGÜN



47 ARTVİN Borçka ARİF SOLMAZ



48 ARTVİN Hopa Kemalpaşa ERGUN AKÇİÇEK



49 ARTVİN Murgul MEHMET YILDIRIM



50 ARTVİN Şavşat MEHMET NACİ KÖROĞLU



51 AYDIN ÖZLEM ÇERÇİOĞLU



52 AYDIN Efeler MESUT ÖZAKCAN



53 AYDIN Bozdoğan SALİM TÜMER APAYDIN



54 AYDIN Buharkent HÜSAMETTİN BAŞOĞLU



55 AYDIN Çine ENVER SALİH DİNÇER



56 AYDIN Didim MÜMİN KAMACI



57 AYDIN Germencik AHMET YAVAŞOĞLU



58 AYDIN İncirliova FADİME ORBAY



59 AYDIN Karacasu MUSTAFA BÜYÜKYAPICI



60 AYDIN Karpuzlu YILMAZ BAKKAL



61 AYDIN Koçarlı MUTLU ÖZTÜRK



62 AYDIN Kuyucak ALİ ULVİ AKOĞLU



63 AYDIN Nazilli FERDA ÇAĞLAR ERKUT



64 AYDIN Söke SÜLEYMAN TOYRAN



65 AYDIN Sultanhisar OSMAN YILDIRIMKAYA



66 AYDIN Yenipazar MEHMET YÜSRAN ERDEN



67 BALIKESİR SAMİ SÖZAT



68 BALIKESİR Ayvalık RAHMİ GENCER



69 BALIKESİR Balya DÜNDAR CENGİZ



70 BALIKESİR Bandırma DURSUN MİRZA



71 BALIKESİR Gömeç MELİH BAĞCI



72 BALIKESİR Gönen HAYATİ KÖSE



73 BALIKESİR Havran NECMİ DÖNMEZ



74 BALIKESİR İvrindi AYDIN CİHAN



75 BALIKESİR Kepsut MURAT KARAKOYUN



76 BALIKESİR Marmara ALİ AKSU



77 BİLECİK SUNGUR TURAN



78 BİLECİK Bozüyük METİN TORUN



79 BİLECİK İnhisar OSMAN EROL



80 BİLECİK Merkez Bayırköy RAKİN ÇAKIR



81 BİLECİK Merkez Vezirhan MEHMET DUYMUŞ



82 BİLECİK Osmaneli HAYATİ ZAT



83 BİLECİK Pazaryeri İLYAS DİRİK



84 BİLECİK Söğüt İSMET TUNCA



85 BİNGÖL Kığı YILMAZ GÜNDÜZ



86 BİNGÖL Merkez Sancak HÜSEYİN BATUGE



87 BİNGÖL Yayladere MÜSLİM ERGÜN



88 BİNGÖL Yedisu AKİF AÇIKYER



89 BİTLİS KEMAL UÇAR



90 BİTLİS Adilcevaz TURAN SUBAŞI



91 BİTLİS Hizan ERCAN TEKİN



92 BOLU Gerede BEKİR UZUN



93 BOLU Göynük NİGAR TÜRKSOY



94 BOLU Mudurnu MEHMET İNEGÖL



95 BOLU Seben M. İHSAN ŞAHİN



96 BOLU Yeniçağa BİROL GÜREL



97 BURDUR Çavdır Söğüt BAYRAM KILIÇ



98 BURDUR Gölhisar ÜNAL IŞILDAR



99 BURDUR Karamanlı MEHMET ÖZGER



100 BURSA NECATİ ŞAHİN



101 BURSA Büyükorhan AHMET KAMAÇ



102 BURSA Gemlik İBRAHİM TALAN



103 BURSA Gürsu SEYFİ EROL



104 BURSA Harmancık ALİ ARIKAN



105 BURSA İznik KENAN KARAKAŞ



106 BURSA Karacabey AYHAN KUTKU



107 BURSA Keles İSMAİL ORUÇ



108 BURSA Kestel MUSTAFA KURTOĞLU



109 BURSA Mudanya HAYRİ TÜRKYILMAZ



110 BURSA M.Kemalpaşa MEHMET KÜÇÜKAŞIK



111 BURSA Nilüfer MUSTAFA BOZBEY



112 BURSA Orhangazi CELAL SAYIN



113 BURSA Osmangazi ERKAN AYDIN



114 BURSA Yenişehir HASAN KOCATÜRK



115 BURSA Yıldırım RAMAZAN ALTINÖZ



116 ÇANAKKALE ÜLGÜR GÖKHAN



117 ÇANAKKALE Biga Gümüşçay MEHMET TAMER ERGÜN



118 ÇANAKKALE Bozcaada HAKAN CAN YILMAZ



119 ÇANAKKALE Çan TURGUT ÇETİN



120 ÇANAKKALE Ezine HALİL BÜYÜKEROL



121 ÇANAKKALE Gökçeada KORAY YÜCEL



122 ÇANAKKALE Lapseki AYHAN İNAN



123 ÇANAKKALE Lapseki Umurbey ALİ ÖNER



124 ÇANKIRI Çerkeş ERDOĞAN ÇUBUKÇUOĞLU



125 ÇORUM Mecitözü ÜNAL YAVUZ



126 DENİZLİ Merkezefendi ARİF BALKANAY



127 DENİZLİ Pamukkale (Akköy) İBRAHİM VURAL



128 DENİZLİ Baklan ALİ BEŞPARMAKKAYA



129 DENİZLİ Bekilli MUSTAFA BAŞKAFA



130 DENİZLİ Bozkurt BİRSEN ÇELİK



131 DENİZLİ Buldan MUSTAFA GÜLBAY



132 DENİZLİ Çal AHMET HAKAN



133 DENİZLİ Çardak ALİ ALTINER



134 DENİZLİ Çivril İ. HAKKI ASLAN



135 DENİZLİ Honaz MEVLÜT KURBAN



136 DENİZLİ Kale MEHMET ÇELİMLİ



137 DENİZLİ Sarayköy RIFAT KAPANCIOĞLU



138 DENİZLİ Serinhisar HÜSEYİN GEMİ



139 DİYARBAKIR AHMET AY



140 DİYARBAKIR Bağlar İKRAM YAĞAR



141 DİYARBAKIR Bismil İHSAN ASLAN



142 DİYARBAKIR Silvan ADNAN ÖNCÜ



143 EDİRNE İpsala CELAL TETİK



144 EDİRNE Meriç Subaşı ERSÖZ ZÜMBÜL



145 EDİRNE Uzunköprü ENİS İŞBİLEN



146 ELAZIĞ HAMZA SORGUCU



147 ELAZIĞ Alacakaya NAZMİ GÜRBÜZ



148 ELAZIĞ Baskil ALİ TURSUN



149 ELAZIĞ Maden OSMAN GÜNAL



150 ELAZIĞ Sivrice METİN ÖZTÜRK



151 ERZİNCAN METİN ÇANAKCI



152 ERZİNCAN Çayırlı TUNCAY AKSÜNGER



153 ERZİNCAN Merkez Çukurkuyu AYDIN KURT



154 ERZİNCAN Merkez Demirkent BÜLENT MUMCU



155 ERZİNCAN Merkez Kavakyolu BİNALİ YİĞİTOĞLU



156 ERZİNCAN Merkez Yaylabaşı TAHİR ÇOBAN



157 ERZİNCAN Otlukbeli YAŞAR ÇETİNER



158 ERZİNCAN Refahiye AHMET YUMAK



159 ERZİNCAN Tercan MEHMET ALİ AYDIN



160 ERZİNCAN Tercan Altunkent (Kargın) UĞUR KARATAŞ



161 ERZİNCAN Tercan Mercan KEMAL OKUMUŞ



162 ERZİNCAN Üzümlü GÖKHAN CANBABA



163 ERZURUM ABDULKADİR DEMİRCİ



164 ERZURUM Aşkale VEYSEL KETEN



165 ERZURUM Aziziye ÜSTÜNER KARACAOĞLU



166 ERZURUM Horasan AYDIN TEMELLİ



167 ERZURUM İspir KENAN EFE



168 ERZURUM Karaçoban ALİHAN IŞIK



169 ERZURUM Karayazı FUAT AYDIN



170 ERZURUM Narman FEHMİ BEDİR



171 ERZURUM Oltu CEVAT KAMACI



172 ERZURUM Olur NURHAYAT ÜST



173 ERZURUM Palandöken EDİP CENGİZ



174 ERZURUM Pasinler ÖZER PEHLİVAN



175 ERZURUM Pazaryolu BAYRAM ALİ ÖZTÜRK



176 ERZURUM Tekman HABİP ULUTÜRK



177 ERZURUM Tortum MEHMET BÜYÜKARSLAN



178 ERZURUM Yakutiye BÜLENT BABA



179 ESKİŞEHİR YILMAZ BÜYÜKERŞEN



180 ESKİŞEHİR Alpu GÜRBÜZ GÜLLER



181 ESKİŞEHİR Beylikova YALÇIN KOMŞU



182 ESKİŞEHİR Çifteler SABAHATTİN ÇARKACI



183 ESKİŞEHİR Günyüzü ESE YILDIZ



184 ESKİŞEHİR Han ERDAL ŞANLI



185 ESKİŞEHİR İnönü İSMAİL KARAKÖSE



186 ESKİŞEHİR Mahmudiye İSHAK GÜNDOĞAN



187 ESKİŞEHİR Mihalgazi MEHMET BALİ



188 ESKİŞEHİR Mihalıcçık İSMAİL HAKKIYAVUZ



189 ESKİŞEHİR Odunpazarı KAZIM KURT



190 ESKİŞEHİR Sarıcakaya NECDET ÇEKİN



191 ESKİŞEHİR Seyitgazi MESUT ATLI



192 ESKİŞEHİR Sivrihisar FİKRET ASLAN



193 ESKİŞEHİR Tepebaşı AHMET ATAÇ



194 GAZİANTEP AKİF EKİCİ



195 GAZİANTEP Araban HÜSEYİN KILIÇ



196 GAZİANTEP Nizip ÖNDER ALKURT



197 GAZİANTEP Oğuzeli UFUK MARAŞ



198 GAZİANTEP Yavuzeli ALİ SAKAR



199 GİRESUN Bulancak Aydındere DURSUN KARAHASAN



200 GİRESUN Çanakçı ALİ ERAY



201 GİRESUN Görele Çavuşlu GÖKHAN KIDIK



202 GİRESUN Güce MUSTAFA USTA



203 HATAY LÜTFÜ SAVAŞ



204 HATAY Altınözü HÜSEYİN SANSA



205 HATAY Dörtyol METEHAN DUDUOĞLU



206 HATAY Reyhanlı İBRAHİM DURMUŞ



207 ISPARTA Gelendost LOKMAN KUMCU



208 ISPARTA Şarkikaraağaç MEHMET EMİN AKYOL



209 ISPARTA Şarkikaraağaç Çiçekpınar AYŞE ŞERİFOĞLU



210 ISPARTA Uluborlu HÜSEYİN YETKİN



211 ISPARTA Yalvaç MEVLÜT DANACI



212 MERSİN MACİT ÖZCAN



213 MERSİN Anamur MEHMET SUPHİ ALP



214 MERSİN Aydıncık FERHAT CİN



215 MERSİN Bozyazı EMRAH OĞUL



216 MERSİN Çamlıyayla SELAHATTİN AKKUYU



217 MERSİN Silifke MUSTAFA TURGUT



218 MERSİN Tarsus HALUK BOZDOĞAN



219 MERSİN Yenişehir İBRAHİM GENÇ



220 İSTANBUL MUSTAFA SARIGÜL



221 İZMİR AZİZ KOCAOĞLU



222 İZMİR Bayındır ARDAHAN TOTUK



223 İZMİR Tire TAYFUR ÇİÇEK



224 KARS NAİF ALİBEYOĞULLARI



225 KASTAMONU Azdavay ARİF UĞUR DEMİRCİ



226 KASTAMONU Bozkurt İSMAİL YAZAN



227 KASTAMONU Cide MEHMET EŞREF MUTLU



228 KASTAMONU Çatalzeytin MUSTAFA MESUT KARA



229 KASTAMONU Hanönü YILMAZ KARAKOÇ



230 KASTAMONU Küre İBRAHİM AYDIN



231 KAYSERİ OSMAN ÇİLSAL



232 KAYSERİ Bünyan İBRAHİM MARZIOĞLU



233 KAYSERİ Develi BURAK İSTANBULLU



234 KAYSERİ Felahiye İSMET GÜRSEL KISIR



235 KAYSERİ Melikgazi UĞUR SETEN



236 KAYSERİ Pınarbaşı SALİM DOĞAN



237 KAYSERİ Sarıoğlan MEHMET BAYRAKLI



238 KAYSERİ Sarız ÖMER FARUK ELOĞLU



239 KAYSERİ Tomarza MEHMET ERDOĞAN



240 KAYSERİ Yahyalı MEHMET ACARBAŞ



241 KAYSERİ Yeşilhisar MEHMET HARMANCI



242 KIRKLARELİ Babaeski ABDULLAH HACI



243 KIRKLARELİ Kofçaz MEHMET BALCI



244 KIRKLARELİ Lüleburgaz Ahmetbey MUSTAFA ALTINTAŞ



245 KIRKLARELİ Pehlivanköy MUSTAFA GÜR



246 KIRKLARELİ Vize Çakıllı HALİL SOYASLAN



247 KIRKLARELİ Vize Kıyıköy ERTAN BACAZ



248 KIRŞEHİR Çiçekdağı HAŞİM KAYA



249 KIRŞEHİR Kaman Kurancılı YILMAZ ŞAHİN



250 KOCAELİ TAHSİN TARHAN



251 KOCAELİ Gebze YAKUP YILMAZ



252 KOCAELİ Kandıra İSMAİL SARICA



253 KONYA Akşehir LÜTFİ ÇELEBİ



254 KONYA Bozkır AYŞE KADIOĞLU



255 KONYA Doğanhisar ZEKİ BÜCÜK



256 KONYA Ereğli KÖKSAL FİLORİNALI



257 KONYA Halkapınar GÜRBÜZ ERYILMAZ



258 KONYA Kadınhanı MEVLÜT ÇANKAYA



259 KONYA Karatay DURMUŞ ÖZATA



260 KONYA Sarayönü İSMAİL TEZGEL



261 KONYA Seydişehir MUZAFFER ÖZDEMİR



262 KONYA Taşkent HİKMET ÖZBEK



263 KÜTAHYA Çavdarhisar İSHAK DALKILIÇ



264 KÜTAHYA Domaniç METİN SAĞLAM



265 KÜTAHYA Simav Demirci TURHAN SÜMER



266 KÜTAHYA Şaphane RASİM DAŞHAN



267 MALATYA Akçadağ HASAN SAKLI



268 MALATYA Kuluncak ETHEM KÖRÜKMEZ



269 MANİSA ÖZGÜR ÖZEL



270 MANİSA Alaşehir HASAN HÜSEYİN UYSAL



271 MANİSA Gölmarmara ERDAL ZİYAN



272 MANİSA Kırkağaç ÖZCAN KAÇAR



273 MANİSA Salihli MUSTAFA UĞUR OKAY



274 MANİSA Sarıgöl YUSUF ÖZKAN



275 MANİSA Turgutlu CENGİZ ULMAN



276 K.MARAŞ ÜNAL ATEŞ



277 K.MARAŞ Dulkadiroğlu ALİ ZABUN



278 K.MARAŞ Onikişubat ÜLKÜ EREN



279 K.MARAŞ Afşin SELÇUK GÖKDOĞAN



280 K.MARAŞ Çağlayancerit ALİ ELAGÖZ



281 K.MARAŞ Elbistan DOĞAN SOYDAN



282 K.MARAŞ Türkoğlu ALİ ÇİFTÇİOĞLU



283 MUĞLA OSMAN GÜRÜN



284 MUĞLA Menteşe BAHATTİN GÜMÜŞ



285 MUĞLA Dalaman MUHAMMET ŞAŞMAZ



286 MUĞLA Fethiye KERAMETTİN YILMAZ



287 MUĞLA Marmaris MUHAMMET ALİ ACAR



288 MUĞLA Milas MUHAMMET TOKAT



289 MUĞLA Ortaca HASAN KARAÇELİK



290 MUĞLA Ula ÜMİT KARAASLAN



291 MUŞ NECİP BİNGÖL



292 NEVŞEHİR Avanos İSMET İNCE



293 NEVŞEHİR Derinkuyu NİHAT ÇİÇEK



294 NEVŞEHİR Gülşehir İMDAT KAYAHARMAN



295 NEVŞEHİR Hacıbektaş ALİ RIZA SELMANPAKOĞLU



296 NEVŞEHİR Merkez Göreme HALİL ÖZBEK



297 NİĞDE FAHRİ EKER



298 NİĞDE Altunhisar HİKMET BİLCAN



299 NİĞDE Bor EKREM SOYLU



300 NİĞDE Bor Bahçeli ERDEM AL



301 NİĞDE Çamardı MUSTAFA EMİROĞLU



302 NİĞDE Çiftlik Azatlı ŞAHİN POLAT



303 NİĞDE Merkez Değirmenli RECEP DİNÇER



304 NİĞDE Merkez Dündarlı ŞÜKRÜ BERGAMA



305 NİĞDE Merkez Edikli METİN ÖZTÜRK



306 NİĞDE Merkez Sazlıca HALİL ÖZYUVA



307 NİĞDE Merkez Yıldıztepe METİN AKGÜMÜŞ



308 NİĞDE Ulukışla OSMAN DURU



309 ORDU Çamaş MAZHAR GÜMÜŞ



310 ORDU Fatsa ZEKİ ULVİ SÜVARİOĞLU



311 ORDU Gürgentepe HALİS BAYKARA



312 ORDU İkizce ENVER SEKMEN



313 ORDU Mesudiye İ. FEVZİ ÜNAL



314 ORDU Ünye İSA MARAL



315 RİZE MİNE ORHAN



316 RİZE Ardeşen TAHSİN OCAKLI



317 RİZE Çamlıhemşin DEMET AKAY



318 RİZE Çayeli AYHAN GÜMÜŞLER



319 RİZE Pazar HİKMET HATIRNAZ



320 SAKARYA Arifiye ZEHRA GÖK



321 SAKARYA Geyve EROL AKYEL



322 SAKARYA Hendek AHMET SELAMİ KARAKADI



323 SAKARYA Karapürçek CELAL GÜNGÖR



324 SAKARYA Karasu AHMET ÖZKAN



325 SAKARYA Kocaali MİTHAT SARI



326 SAKARYA Sapanca TURAN FORTACI



327 SAKARYA Serdivan ATİLLA ALBUYUR



328 SAMSUN TARIK CENGİZ



329 SAMSUN Canik ENVER MERTOĞLU



330 SAMSUN Havza ERTAŞ ÇOBAN



331 SAMSUN İlkadım VEDAT YILMAZ



332 SAMSUN Salıpazarı HASAN DÜZENLİ



333 SAMSUN Vezirköprü BÜLENT TOKALIOĞLU



334 SİİRT ABDULVEHAP GALİP ÇAKMAK



335 SİİRT Kurtalan ERDAL KARATAŞ



336 SİİRT Merkez Gökçebağ MEHMET ŞİRİN AYDIN



337 SİİRT Şirvan MEHMET ALİ KOYUNCU



338 SİNOP Durağan MUSTAFA EKER



339 SİVAS Akıncılar NECATİ US



340 SİVAS Divriği HAKAN GÖK



341 SİVAS Gemerek Sızır NEVZAT GÖKSU



342 SİVAS İmranlı MÜSLİM GÜRBÜZ



343 SİVAS Ulaş HÜSEYİN GÜLKANAT



344 TEKİRDAĞ Ergene RASİM YÜKSEL



345 TEKİRDAĞ Kapaklı İRFAN MANDALI



346 TEKİRDAĞ Süleymanpaşa EKREM EŞKINAT



347 TEKİRDAĞ Çerkezköy VAHAP AKAY



348 TEKİRDAĞ Çorlu ÜNAL BAYSAN



349 TEKİRDAĞ Hayrabolu FEHMİ ALTAYOĞLU



350 TEKİRDAĞ Malkara ULAŞ YURDAKUL



351 TEKİRDAĞ Marmara Ereğlisi İBRAHİM UYAN



352 TEKİRDAĞ Muratlı NEBİ TEPE



353 TEKİRDAĞ Saray NAZMİ ÇOBAN



354 TEKİRDAĞ Şarköy SÜLEYMAN ALTINOK



355 TOKAT HADİYE ARDAHANLI



356 TOKAT Erbaa ARİF ŞERBETÇİ



357 TOKAT Merkez Çat NURİ BOYRAZ



358 TOKAT Merkez Çamlıbel ORHAN ERDOST



359 TOKAT Merkez Emirseyit EMİNE ALYÜZ



360 TOKAT Niksar Gürçeşme MACİT UÇAR



361 TOKAT Niksar Yazıcık TUNCER UZUNOĞLU



362 TOKAT Reşadiye ZEKİ ÇARDAK



363 TOKAT Sulusaray NURETTİN ÇATAK



364 TOKAT Turhal MUHSİN PEHLİVAN



365 TOKAT Turhal Şenyurt NAMIK ERTAN



366 TOKAT Yeşilyurt AHMET GÜR



367 TOKAT Zile MEHMET BAŞSEVİNÇ



368 TRABZON VOLKAN CANALİOĞULLARI



369 TRABZON Ortahisar NAZIM ÖZCAN



370 TRABZON Akçaabat ALİ TÜREN ÖZTÜRK



371 TRABZON Araklı ADNAN BEŞİR



372 TRABZON Dernekpazarı İBRAHİM AKBULUT



373 TRABZON Of EMEL SARAL



374 TRABZON Vakfıkebir EMİN ULUDÜZ



375 TRABZON Yomra HASAN ALİ ÇUVALCI



376 UŞAK Banaz Kızılcasöğüt ÖMER BİÇER



377 UŞAK Eşme Yeleğen FEVZİ KAYA



378 UŞAK Sivaslı NİHAT SAZLIGÖL



379 UŞAK Sivaslı Pınarbaşı NACİ AKYÜREK



380 UŞAK Sivaslı Tatar ALİ OSMAN ÇOBAN



381 YOZGAT SELAHATTİN KOŞTAN



382 YOZGAT Boğazlıyan ALİ AYIK



383 YOZGAT Sorgun Gülşehri NİHAT KARAMAN



384 ZONGULDAK Alaplı NURİ TEKİN



385 ZONGULDAK Alaplı Gümeli AHMET SAYDAM



386 ZONGULDAK Çaycuma BÜLENT KANTARCI



387 ZONGULDAK Çaycuma Filyos EROL ACAR



388 ZONGULDAK Çaycuma Karapınar AHMET AYDIN



389 ZONGULDAK Çaycuma Nebioğlu TEZCAN KAYABAŞLI



390 ZONGULDAK Çaycuma Perşembe İSMAİL İNAN



391 ZONGULDAK Çaycuma Saltukova ZERRİN GÜNEŞ



392 ZONGULDAK Devrek SONGÜL MALKOÇ



393 ZONGULDAK Devrek Çaydeğirmeni FİKRET ÇATAKLI



394 ZONGULDAK Ereğli HALİL POSBIYIK



395 ZONGULDAK Ereğli Gülüç MUSTAFA DEMİRTAŞ



396 ZONGULDAK Ereğli Kandilli MUSTAFA AYDIN



397 ZONGULDAK Gökçebey MEHMET ZEKİ KILINÇARSLAN



398 ZONGULDAK Gökçebey Bakacakkadı OKTAY ALBUZ



399 ZONGULDAK Kozlu DURSUN HAKKI YAYALAR



400 ZONGULDAK Merkez Beycuma ŞENDURAN ALTUNTAŞ



401 ZONGULDAK Merkez Çatalağzı ADNAN AKGÜN



402 ZONGULDAK Merkez Muslu SABAHATTİN ADIYAMAN



403 AKSARAY Gülağaç Saratlı NEDİM UĞUZ



404 AKSARAY Merkez Topakkaya HÜSEYİN BAYDİLLİ



405 BAYBURT HACI MUSTAFA AKKUŞ



406 BAYBURT Aydıntepe FATİH ERASLAN



407 KARAMAN Ayrancı YÜKSEL CANDAN



408 KARAMAN Başyayla MUSTAFA İPEK



409 KARAMAN Ermenek Güneyyurt SEHER GÜCAL



410 KARAMAN Kazımkarabekir SAMİ EVREN



411 KARAMAN Merkez Akçaşehir RAMAZAN KÜÇÜK



412 KARAMAN Sarıveliler ABDULLAH ÖZKAN



413 KIRIKKALE AHMET EROĞLU



414 KIRIKKALE Bahşılı CEMAL ŞARLIOĞLU



415 KIRIKKALE Balışeyh OSMAN NARİN



416 KIRIKKALE Çelebi ERDOĞAN EROL



417 KIRIKKALE Karakeçili YUSUF KEÇELİ



418 BATMAN ÇETİN KIZILBULUT



419 BATMAN Beşiri GENCO ÖZER



420 BATMAN Beşiri İkiköprü FARUK KIRMIZITAŞ



421 BATMAN Gercüş ŞERİF ÖNER



422 BATMAN Gercüş Kayapınar MENDERES GELİŞKEN



423 BATMAN Hasankeyf SEDA AĞAR



424 BATMAN Kozluk VEHBİ AĞAYA



425 BATMAN Merkez Balpınar KEMAL DEMİR



426 BARTIN M. RIZA YALÇINKAYA



427 BARTIN Kurucaşile HÜSEYİN SEVİM



428 BARTIN Merkez Hasankadı ŞEREF EMİROĞLU



429 BARTIN Ulus HÜSEYİN Ulus



430 BARTIN Ulus Abdipaşa MUHARREM KAYA



431 ARDAHAN METE ÖZDEMİR



432 ARDAHAN Çıldır NURETTİN AYGÜN



433 ARDAHAN Damal ERGİN ÖNAL



434 ARDAHAN Göle ALPER TOLGA ÖZTÜRK



435 ARDAHAN Hanak AYHAN BÜYÜKKAYA



436 IĞDIR ARAN KALAFAT



437 IĞDIR Aralık SELÇUK AYTEKİN



438 YALOVA VEFA SALMAN



439 YALOVA Altınova İSMAİL TOPRAK



440 YALOVA Çiftlikköy Taşköprü NEDRET GÜLEN



441 KARABÜK ERDAL DEMİR



442 KARABÜK Eflani ENVER SARAÇ



443 KİLİS ÖCAL BERK



444 KİLİS Elbeyli NAFİ KURT



445 OSMANİYE Hasanbeyli MUZAFFER PERÇEM



446 OSMANİYE Sumbas GAZİ ASLANDAĞ



447 OSMANİYE Sumbas Mehmetli HASAN EYVAZ



448 OSMANİYE Toprakkale İBRAHİM DEMİRCİ



449 DÜZCE BASRİ KARSLIOĞLU



450 DÜZCE Gölyaka SEYHAN EKŞİ



451 DÜZCE Gümüşova MUSTAFA BOSTAN. - ANKARA

Kaynak: İHA

23 Aralık 2013 Pazartesi 16:53

Eskişehir, Antalya, Trabzon, Sivas, Politika, Güncel