Çiğ Köfteci Ali Usta'dan Dayak Yiyen Gençlerden Şaşırtan Açıklama: Her Şeyi Muhabirler Yaptırdı

Çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde şarkı söyledikleri için şiddet gören çocuklar, günler sonra yaptıkları açıklamada televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını hatta şarkının sözlerini bile onların yazdığını söyledi.

Dükkanının önünde şarkı söyleyen çocuklara vurduğu görüntülerle gündeme oturan ve davalık olan çiğ köfteci Ali Usta'nın bir oyuna kurban gittiği ortaya çıktı. Dayak yedikleri iddia edilen çocuklar,televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

ŞARKI SÖYLEYEN ÇOCUKLARIN KAFALARINA VURMUŞTU

Geçtiğimiz günlerde bir grup genç çiğ köfteci Ali Usta'nın dükkanının önünde görüntü çekip sosyal medyada paylaşmak istemişti. Arkadaşları kayıttayken gitar çalıp şarkı söylemeye başlayan gençlerin yanına Ali Usta gelerek kafalarına vurmuştu. Bu görüntüler sosyal medya kullanıcıları tarafından çok konuşulmuş ve davalık olmuştu.

KANALLARIN OYUNU ÇIKTI

Bir çok kanalda 'Ali Usta'nın gerçek yüzü' adı altında çıkan haberlere adeta linç edildi. Ali Usta, hakkında çıkan haberlerden sonra şarkı söyleyen çocuklara ulaştı. Ali Usta'nın yanına gelerek olayın iç yüzünü anlatan gençler, her şeyi bir senaryo olduğunu, televizyon kanallarının kendilerini zorladıklarını söyledi.

"ŞARKININ İKİ KITASINI MUHABİRLER YAZDI"

Sözlerine devam eden gençlerden biri, "Ali Usta için yazılan şarkının iki kıtasını muhabirler yazdı. Amaçları bizim üstümüzden prim yapmaktı. Amaçlarına da ulaştılar." dedi.

Fenomen Çiğ Köfteci, Dükkanının Önünde Şarkı Söyleyen Gençleri Dövüp Kovaladı Fenomen Çiğ Köfteci, Dükkanının Önünde Şarkı Söyleyen Gençleri Dövüp KovaladıMüzisyenleri Döven Çiğ Köfteci Ali Usta, Bu Kez Küçük Çocuğa Bağırdı Müzisyenleri Döven Çiğ Köfteci Ali Usta, Bu Kez Küçük Çocuğa Bağırdı
11 Şubat 2019 Pazartesi 14:13

Magazin, Güncel
YORUMLAR