Çılgın Şarkıcı Lady Gaga'nın Airbnb Evi Sizi de Kendine Hayran Bırakacak!

Coachella, her yıl Indio Kaliforniya’da düzenlenen ve genelde Rock, Indie ve Hip-Hop şarkıcılarının konser verdiği oldukça büyük bir müzik festivali. Bu festival, katılımcıların özgün kostümleri ve çılgın festival ruhu ile her yıl büyük ses getirmeye devam ediyor. Peki, bu festivalde yer alan sanatçıların konakladığı evleri hiç merak ettiniz mi? Lady Gaga’nın Airbnb evi ne gibi lüks detaylara sahip öğrenmek istiyorsanız bu yazıya hemen bir göz atın. Geceliği 10 bin dolarlık

Coachella, her yıl Indio Kaliforniya'da düzenlenen ve genelde Rock, Indie ve Hip-Hop şarkıcılarının konser verdiği oldukça büyük bir müzik festivali. Bu festival, katılımcıların özgün kostümleri ve çılgın festival ruhu ile her yıl büyük ses getirmeye devam ediyor. Peki, bu festivalde yer alan sanatçıların konakladığı evleri hiç merak ettiniz mi? Lady Gaga'nın Airbnb evi ne gibi lüks detaylara sahip öğrenmek istiyorsanız bu yazıya hemen bir göz atın.

Geceliği 10 bin dolarlık lüks evler

Beyonce'nin hamile kalması ile 2017 Coachella'da onun yerini alan Lady Gaga'nın bu değişimle büyük bir fırsat yakaladığı malum. Bu fırsatlardan biri de festival boyunca konakladığı muhteşem ev. Festivalde çıkan Drake, Lady Gaga ve Kendrick Lamar gibi birkaç isim festival boyunca Airbnb tarafından sağlanan lüks evlerde konaklıyor. Coachella'da devam eden hemen hemen her şeyde olduğu gibi, kiralanan bu evler de oldukça büyük ilgi görüyor.

Çoğu Coachella sever çölde çadır kurup ve arabada kamp yaparken Lady Gaga için işler çok farklı işliyor. Palm Springs yakınındaki Rancho Mirage'de bulunan 12 milyon dolarlık bu malikanede inanılmaz geniş bir havuz, konuk evi ve pek çok yatak odası bulunuyor. Bu muhteşem ev geceliği 10 bin dolar gibi yüksek bir fiyat karşılığında kiralanabiliyor. Tabii ki yıldız olmanın en güzel yanı, sosyal medyada paylaşım karşılığında bu evde bedava kalabilmek oluyor.

Adeta bir rüya evi

Coachella müzik festivalinde "The Cure" single'ını çıkardıktan sonra Lady Gaga, Airbnb'nin izniyle Kaliforniya'daki bu rüya evinde konaklamaya başladı. Panoramik dağ manzarası, son teknoloji fitness merkezi ve şarkıcının (ve en fazla 16 arkadaşının) eğlenebileceği açık alan bolluğu da dahil olmak üzere 882 metrekarelik araziye sahip bu evle ilgi anlatılması gereken çok şey var.

Airbnb, muhteşem dağ manzarası içinde büyük havuz ve kamp alanları, içindeki şarap mahzeni ve barları ile sanatçılara iki hafta sonu süren performansları arasında dinlenebilecekleri muhteşem bir ev veriyor.

Lady Gaga'nın Airbnb evi festival alanına 20 dakika mesafede bulunuyor. 16 kişilik konaklama alanına sahip ev, Lady Gaga'nın her hafta sonu konsere hazırlanmasına yardımcı arkadaşları ve ekip üyelerini toplamasına olanak tanıyor.

Dinlenmek için mükemmel bir mekan

Lady Gaga, zamanının çoğunu festivalde çıkan diğer sanatçıları izlemekle geçirirken bir kısmını da evin açık alanında Kaliforniya güneşinin tadını çıkarmaya ayırıyor. Özellikle havuz alanında sanatçının rahatının sağlanması için her detay mevcut. Yemek yenmesi için manzaralı bir çardak, arkadaşlarla keyif yapmak için kamp ateşi alanları ve inanılmaz konforlu açık hava mutfağı bunlardan yalnızca birkaçı.

Evin içi de en az dışı kadar etkileyici özelliklere sahip. Rustik tarzda döşenmiş ferah bir şef mutfağı, lüks yaşam alanları, geniş bir ev sineması ve geleneksel dokunuşlarla dekore edilmiş yatak odaları ile bu muhteşem ev ziyaretçilerini bekliyor.


Kaynak: Milliyetemlak.com

03 Eylül 2018 Pazartesi 20:19

Müzik Festivali, Kaliforniya, Lady Gaga, Emlak