Çin'de altın madalya kazanan Taha Akgül'den asker selamı

Çin'de düzenlenen Dünya Askeri Olimpiyat Oyunları'nda mindere çıkan Milli güreşçi Taha Akgül, serbest stil 125 kiloda altın madalya kazandı.

Serbest stil 125 kilo finalinde İranlı Asya şampiyonu Yadollah Mohebbi ile karşılaşan Taha Akgül, rakibini 3-0 yenerek altın madalyanın sahibi oldu.

Türkiye Güreş Federasyonun yapılan açıklamaya göre, Çin'de devam eden organizasyonda olimpiyat şampiyonu milli sporcu Taha Akgül'ün final müsabakasının ardından asker selamı verdiği de görüldü.

FATİH YAŞARLI'DAN BRONZ MADALYA

Türkiye'yi serbest stil 97 kiloda temsil eden Fatih Yaşarlı, bronz madalya aldı.

Milli güreşçi, üçüncülük müsabakasında Çinli Bahetihan Huwatibieke'yi mağlup etti. Türkiye, böylece serbest stilde 1 altın ve 3 bronz madalya kazanmış oldu.

Organizasyonda dün milli güreşçiler Selahattin Kılıçsallayan ve Soner Demirtaş üçüncü sırayı almıştı.

Çin'de altın madalya kazanan Taha Akgül'den asker selamı - Son Dakika Spor
Galatasaray'dan Ali Koç'a tarihi rest! Sözleşme feshedildi Galatasaray'dan Ali Koç'a tarihi rest! Sözleşme feshedildiŞener Özbayraklı ve oyuncu sevgilisi Şilan Makal Borçka'da evleniyor Şener Özbayraklı ve oyuncu sevgilisi Şilan Makal Borçka'da evleniyorPrade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktı Prade, 'yeğenime mesaj atabilirsin' demişti! Kim olduğu ortaya çıktıGalatasaray ile Real Madrid U19 maçı bütçe olmadığı için yayınlanmadı Galatasaray ile Real Madrid U19 maçı bütçe olmadığı için yayınlanmadıAskeri Olimpiyat Oyunları'nda şampiyon olan Taha Akgül kimdir? Askeri Olimpiyat Oyunları'nda şampiyon olan Taha Akgül kimdir?
22 Ekim 2019 Salı 17:05

Çin Halk Cumhuriyeti, Taha Akgül, Spor
YORUMLAR