Çin'de virüs tedavisi olup evine dönen şahıs, halk tarafından tekme tokat dövüldü

Çin'de koronavirüs salgınında tedavi gören ve iyileşen insanların, hala hastalık bulaştırabilecekleri sebebiyle halk tarafından düşmanlıkla karşılandığı iddia edildi. Sosyal medyada gündem olan bir görüntüde ise iyileştiği için evine dönen bir şahsın tekme tokat dayak yediği anlar yer aldı.

Çin Ulusal Sağlık Komisyonu'ndan (NHC) yapılan açıklamaya göre biri Hong Kong'da olmak üzere Kovid-19 salgınında ölü sayısı 1381'e çıktı. Ülkede toplam Kovid-19 tespit edilen vaka sayısı 63 bin 851'e ulaştı. Rakamlar gün geçtikçe artarken sosyal medyada gündem olan bir görüntü ise dikkat çekti. Çin'de koronavirüs salgınında tedavi gören ve iyileşen insanların, hala hastalık bulaştırabilecekleri sebebiyle halk tarafından düşmanlıkla karşılandığı iddia edildi.

YERE YATIRIP DÖVDÜLER

Çin'de çekildiği iddia edilen görüntülerde, koronavirüs tedavisi gören ve iyileştiği için evine dönen şahsın , mahalleli tarafından, hala virüs taşıdığı gerekçesiyle tekme tokat dövüldüğü görülüyor. Görüntüler sosyal medyada gündem yaratırken, olayın koronavirüs sebebiyle gerçekleşip gerçekleşmediğine dair net bir bilgi elde edilemedi.

Çin'de virüs tedavisi olup evine dönen şahıs, halk tarafından tekme tokat dövüldü - Son Dakika Dünya
14 Şubat 2020 Cuma 11:11

Çin Halk Cumhuriyeti, Hong Kong, Sağlık, Dünya, Güncel, Son Dakika
YORUMLAR (14)
 • Ayça: : Size hiç bir zararı olmadıkları halde sırf Müslüman diye oradaki soydaşlarımıza akla hayale gelmeyen işkencelerle binlerce müslümanları katlettiniz Allah her yapılandan haberdardır ve mazlumların yanındadır. İnşallah tek bir tane çinli kalmayana kadar virüs ülkenizi terk etmesin.
  Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
 • Ayşe : Hastalıktan etkilenen çocuklarda var , hastalığa sevinenlerde gaddar . Türkiye de çığ düştü , deprem oldu hala akıllanmadınız başkasının felaketine seviniyonuz .
  Cevap Yaz 33 100 Yayından Kaldır
 • insan : kuran okudukları için canlı canlı yakılan ve değişik işkencelere maruz kalan uygur türkleri gelsin aklınıza....
  Cevap Yaz 112 3 Yayından Kaldır
 • MUSTAFA TÜREN : ÜLKENİZİN MÜSLÜMAN UYGUR TÜRKLERİNE YAPTIĞI İŞKENCE VE MARUZ KALDIKLARI İNSANLIK DIŞI UYGULAMA KARŞISINDA SESSİNİZ ÇIKMIYORDU BELKİ SEVİNİYORDUNUZ ŞİMDİDE SİZİN BAŞINIZA GELEN HAKETTİĞİNİZDİR. "ALLAHIN ADALETİ BU DÜNYADA GERÇEKLEŞİYOR.
  Cevap Yaz 93 6 Yayından Kaldır
 • BenShok : Her gün kedi, köpek,fare,yarasa böcek yiyen çin halkı.Bunu sizden görmek hiç şaşırtıc değil.sizlerde vicdan okmadığını tüm dünya görüyor zaten. Sizler ki, eti yumuşak olsun diye gariban kedi ve köpekleri döve döve, inekleri de diri diri yavaş yavaş yakarak öldürüp yiyiyorsunuz. Bu vahşetleri internettem görüyoruz.Siz lanetli bir milketsiniz. içinizde zerre kadar merhamet yok. sizlere acıyan da sizin gibi olsun.
  Cevap Yaz 70 7 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika