Cinnet Getiren Genç, Kız Arkadaşının Evinde Katliam Yaptı: 3 Ölü

Manisa'da cinnet getiren genç, ayrıldığı kız arkadaşının evinde annesini ve kız arkadaşını öldürdükten sonra başına kurşun sıkarak intihar etti.

Manisa'da cinnet getiren genç, iddiaya göre ayrıldığı kız arkadaşının evinde annesini ve kız arkadaşını vurduktan sonra intihar etti. Kan donduran olayla ilgili soruşturma başlatılırken genç kızın babasının, olay esnasında eve uyuduğu belirtildi.

Olay, Manisa'nın Yunusemre ilçesi 75. Yıl Mahallesi 5381. Sokak'ta saat 12.20 sıralarında meydana geldi. İddiaya göre, tartışarak ayrıldıkları kız arkadaşı Rabia Bayram'ın (23) evine giden Tennur Ö. (31), kız arkadaşının annesi Fatma Bayram'la (48) tartıştı.

KIZ ARKADAŞINI VE ANNESİNİ ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Tartışmada yanındaki silahla Fatma Bayram'ı vuran genç, dışarıya kaçan kız arkadaşının peşinden sokağa fırladı. Genç kızı da sırtından ve başından vurarak öldüren Tennur Ö., başına sıktığı kurşunla intihar etti. Silah seslerinin duyulması üzerine olay yerine çok sayıda polis ve ambulans sevk edildi. Sağlık ekipleri 3 kişinin de hayatını kaybettiğini tespit etti.

BABA, OLAY SIRASINDA EVDE UYUYORDU

3'ü evde, 6'sı sokakta 9 kovan ve fişek ile intihar eden gencin yanında olayda kullanılan silah bulundu. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, olay sırasında baba Tuncer Bayram'ın evde uyuduğu öğrenildi.

Olay yerinden görüntüler;

Kaynak: İHA

19 Nisan 2019 Cuma 13:40

3. Sayfa, Güncel
YORUMLAR