Çocuk sahibi olmak isteyen Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki eşinin kendini kısırlaştırdığı ortaya çıktı

Amerika'ya yerleştikten sonra 80 yaşındaki Patrick ile evlenen ve çocuk sahibi olmak isteyen oyuncu Meltem Miraloğlu'nun eşinin kısırlaştırma ameliyatı olduğu ortaya çıktı.

Bir döneme damga vuran Hayat Devam Ediyor dizisiyle adını duyuran oyuncu Meltem Miraloğlu, Amerika'ya yerleştikten sonra kendisini evlatlık edinen 80 yaşındaki Patrick ile evlendi. Verdiği kararla çok konuşulan ve çocuk sahibi olmak istediğini söyleyen Miraloğlu'nun eşi hakkında ilginç bir gerçek ortaya çıktı.

"HIRSIZLIK OLAYINDAN DOLAYI AMERİKA'YA GİTTİ

Miraloğlu'nun evlendiğini ortaya çıkaran Onur Akay, bu sefer de TV8 ekranlarında yayınlanan Gel Konuşalım isimli programa telefonla bağlanarak ilginç açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz hafta Azerbaycan'a giden Onur Akay, Meltem Miraloğlu'nun Amerika'ya gitmeden önce Azerbaycan'a gittiğini ve orada yaşadıklarından dolayı Amerika'ya kaçtığını açıkladı. Miraloğlu ile Azerbaycan'da araştırma yaptığını dile getiren Akay, "Meltem aslında Amerika'ya gitmeden önce Azerbaycan'a gitmiş ve orada bir film galasına katılmış. Film galası sırasında da yanında bulunan şarkıcılarla çok büyük bir olay yaşamış. Yanında bulunanların etrafındaki kişilerin bana söylediği bir iddia var. Tabii çok şaşırdım. Bir hırsızlık olayından bahsettiler. Yani mecburiyetten kaçmış Amerika'ya Meltem. Bunu ben Amerika'dan da yakın çevrelerden öğrendim. Böyle bir olay iddia ediliyor Meltem'le ilgili" şeklinde konuştu.

"PATRICK KENDİNİ KISIRLAŞTIRMIŞ"

32 yaşındaki Meltem Miraloğlu, eşi Patrick'ten bebek sahibi olabilmek için tüp bebek tedavisine başlamıştı. Ancak Onur Akay çift hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. Canlı yayında konuşan Akay, "Tüp bebek olayları çıktıktan sonra bende o eyalette bulunan tanıdığım kişilere sordum. Onlarda tüp bebek iddialarını duymuş ama araştırırken burada da çok önemli bir noktaya ulaştım ki; Patrick kendini kısırlaştırmış. Amerika'da belli bir yaştan sonra kendini kısırlaştırıyormuş yaşlı erkekler. Patrick'te kısırlaştırmış ve çocuk olma ihtimali yokmuş." dedi.

Çocuk sahibi olmak isteyen Meltem Miraloğlu'nun 80 yaşındaki eşinin kendini kısırlaştırdığı ortaya çıktı - Son Dakika Magazin
Oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden çocuk sahibi olmak için tedavi görmeye başladı Oyuncu Meltem Miraloğlu, 80 yaşındaki eşinden çocuk sahibi olmak için tedavi görmeye başladı
07 Kasım 2019 Perşembe 15:54

Amerika Birleşik Devletleri, Meltem Miraloğlu, Onur Akay, Magazin
YORUMLAR (37)
 • izci : bende varlıklı zengin 80 yaşında bir nine bulup evlencem ülkede iş yok güç yok para yok sadece suriyeli ve nargile var
  Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
 • NVZT... : AKSARAY DA YAŞANAN EĞİTİM SKANDALI HABERİNİZ DE YORUM YAPACAK YER OLMADIĞI İÇİN YORUMUMU BURAYA BIRAKIYORUM Giriş kapısında yazan Otistik öğrenciler sınıfı yazmak hangi cahilin fikri ise Bunu görüp bu rezilliği düzeltmeyen tüm idare personeline ve öğretmenlere selam söylüyorum....
  Cevap Yaz 30 4 Yayından Kaldır
 • GLSTN : Utanarak önemli haberlerle ilgili yorumlarimizi,böyle bir haberin altina yaziyoruz maalesef kardeş
  5 0 Yayından Kaldır
 • Adınız Soyadınız : Bu kız bir zamanlar bir dizide şuanki hayatını oynamisti oynadigi rolu Allah ona nasip etti. Hayat adlı dizide 70 yasindaki adamla zorla evlendiriliyordu.
  Cevap Yaz 29 2 Yayından Kaldır
 • Adınız Soyadınız : Bencede hayatı dizi gibi zannetmis gerci simdilerde hayatlar dizilerdeki gibi yasaniyor ya neyse -))))
  11 1 Yayından Kaldır
 • engin : yaww ozamanda niyeti vardı ha vışişişişişişişişişişiş
  4 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız