Çocuklar Duymasın'da Herkesi Kandıran Tutku'nun Yalanı Ortaya Çıktı

Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi Çocuklar Duymasın'da düğüm çözüldü. Meltem, Tutku'nun gerçek yüzünü ortaya çıkardı.

Başrollerinde Tamer Karadağ, Pınar Altuğ, Zeyno Günenç gibi ünlü isimlerin yer aldığı 'Çocuklar Duymasın' dün akşama damga vurdu.

MELTEM, TUTKU'NUN YALANLARINI KANITLADI

Haluk ve Meltem'i ayırmaya çalışan Tutku'nun gerçek yüzü ortaya çıktı. Meltem, hazırladığı planla Tutku'nun yalanlarını herkese kanıtladı.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Çocuklar Duymasın'ın dün akşam yayınlanan bölümü sosyal medyada da çok konuşuldu. Dizinin fanları Tutku'nun gerçek yüzünün ortaya çıkmasıyla derin bir nefes aldı.

İşteyapılan yorumlardan bazıları;

- Ne Tutku'ymuş. Haftalardır diken üstündeyiz.

- Bu tutkunun yalanları hiç bitmeyecek sandım ama her yalancının sonu kötü biter.

- Meltemmmm. Güzel plan, işte böyle ortada kalırsın Tutkucum...

13 Şubat 2018 Salı 10:51
YORUMLAR (18)
  • Cn : Yorumlara bakıyorum da, insanlar bunun bir dizi ve senaryo olduğunun farkında bile değiller. Tutku karakterini oynayan kişiyi neredeyse linç edecekler. Sanırım herkes kendini aldatılan kadının yerine koyuyor ama Tutku denilen oyuncu rolünü oynuyor hem de çok başarılı oynuyor. Ama sadece bu bir dizi ekran başında sinirlenmenize falan gerek yok. Gerçekten şaka gibi!.. Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır WARNİNG : Bence de çok başarılı. Kendisini kutluyorum, yine de diyorum ki Birol Bey artık Tutku karakterini ailenin başına musallat etmemeli. Yan rollerde varlığını sürdürebilir. Bir şeyin azı karar çoğu zarardır. . . 6 0 Yayından Kaldır
  • cm : normal hayattan uzak yaşamlar... Topuklu ayakkabılarla evde dolaşmalar..40 çeşit yemek ve kahvaltı sofraları...falan filan... Cevap Yaz 10 2 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız