Çocuklar Duymasın İzleyicisi 'Tutku' Karakterinin Diziden Çıkartılması İçin Kampanya Başlattı

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çocuklar Duyması'nda izleyici, Haluk'a kancayı takan Tutku karakterinin diziden çıkartılmasını istiyor.

Kanal D'de ekrana gelen 'Çocuklar Duymasın'ın takipçileri, yuvanın altını üstüne getiren 'Tutku' karakterinin diziden çıkarılmasını istiyor.

Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, "İlk kez bir dizinin takipçileri, 'Tutku' karakterinin diziden çıkarılmasını istiyor. Ben ise 'kalsın' diyorum. Oyunculuğuyla izleyiciyi ikna edebilen parlak bir cevher bulmuşken kaybetmeyelim" ifadelerine yer verdi.

Posta Gazetesi'nden Mesut Yar'ın, "Tutku Başardı" başlıklı yazısı şöyle:

"Uzun bir aradan sonra nefret uyandıran bir dizi karakteriyle tanışmak kısmet oldu. Şu sıralardaki genel eğilim dizilerin 'manyak karakterleri'ni sevimli bulmak.

Eh işte dün 'Çukur'da canlandırdığı 'İdris Koçovavalı'nın nasıl olup da bu kadar sevilebildiğini kestiremeyen Ercan Kesal ustanın şaşkınlığını okudum. Ama yeni eğilim bu sanırım.

İZLEYİCİ ÇIKARILMASINI İSTİYOR

İstisnalar da var. Mesela 'Çocuklar Duymasın' dizisindeki 'Tutku' karakteri. Yuvanın altını üstüne getirdi. Kötülükte sınır tanımıyor ve sonunda 'yok artık yeter' dedirtti.

İlk kez bir dizinin takipçileri, 'Tutku' karakterinin diziden çıkarılmasını istiyor. Ben ise 'kalsın' diyorum. Oyunculuğuyla izleyiciyi ikna edebilen parlak bir cevher bulmuşken kaybetmeyelim!"

Çocuklar Duymasın İzleyicisi 'Tutku' Karakterinin Diziden Çıkartılması İçin Kampanya Başlattı

Kaynak: Haberler.Com

01 Şubat 2018 Perşembe 11:12

Mesut Yar, Posta Gazetesi, Kanal D, Dizi, Magazin
YORUMLAR