Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetecinin sorusunu beğendi: Aferin, bana unuttuğumu hatırlattın

Cuma namazı sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, torunlarının karne almasını hatırlatan gazeteciye, 'Aferin, bana unuttuğumu hatırlattın' dedi.

Cuma namazı sonrası gündemle ilgili değerlendirmelerde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bir gazetecinin sorduğu soruyu beğendi.

"TORUNLARIMIN KARNESİ BAŞARILI"

"Öğrenciler karnelerini aldı, torunlarınızın karnesi nasıl geldi?" sorusuna Erdoğan gülümseyerek, "Aferin, bana unuttuğumu hatırlattın. Bundan dolayı özellikle teşekkür ediyorum. İlk yarı bugün son buldu. Bütün yavrularımızın gözlerinden öpüyorum. Hepsini tebrik ediyorum. Tabii en küçüğünden en büyüğüne torunlarım başarılı karneleriyle geldiler. Bu da tabii bizler için iftihar vesilesi. Bu nesil başka olacak. Başarılarla dolu geleceğimizi inşa edeceklerdir" dedi.

"TORUNLARINIZ KARNE HEDİYESİ ALDI MI?"

"Torunlarınız karne hediyesi aldı mı?" sorusuna Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Ben zaten istemeden dağıttım" şeklinde cevap verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, gazetecinin sorusunu beğendi: Aferin, bana unuttuğumu hatırlattın - Son Dakika
Son dakika: Erdoğan'dan İmamoğlu'nun verdiği mektupla ilgili ilk açıklama Son dakika: Erdoğan'dan İmamoğlu'nun verdiği mektupla ilgili ilk açıklama
17 Ocak 2020 Cuma 15:01

Recep Tayyip Erdoğan, Torun, Son Dakika

Son Dakika