Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Yazıcı'nın Tabutuna Omuz Verdi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Yazıcı'nın tabutuna omuz verdi Hayati Yazıcı'nın babası son yolculuğuna uğurlandı Mustafa Yazıcı, son yolculuğuna uğurlandıİSTANBUL - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı'nın babası Mustafa Yazıcı'nın cenazesi yakınlarının...

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Yazıcı'nın tabutuna omuz verdi

Hayati Yazıcı'nın babası son yolculuğuna uğurlandı

Mustafa Yazıcı, son yolculuğuna uğurlandı

İSTANBUL - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı'nın babası Mustafa Yazıcı'nın cenazesi yakınlarının ve sevenlerinin duaları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı. Törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yazıcı'nın tabutuna omuz verdi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı'nın babası Mustafa Yazıcı, tedavi gördüğü hastanede vefat etmişti. Yazıcı için Eyüp Sultan Camii'nde tören düzenlendi. Törene Hayati Yazıcı'nın yanı sıra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş, TBMM eski başkanı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, İBB Başkanı Mevlüt Uysal ile Yazıcı'nın alesi ve sevenlerinin yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı. Yazıcı için öğle namazına müteakip cenaze namazı kılındı. Törene katılan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yazıcı'nın tabutuna omuz verdi. Yazıcı'nın cenazesi Eyüp Mezarlığı'na defnedilmek üzere yakınlarının ve sevenlerinin duaları eşliğinde son yolculuğuna uğurlandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mustafa Yazıcı'nın Tabutuna Omuz Verdi - Son Dakika

Kaynak: İHA

13 Nisan 2019 Cumartesi 21:41

Recep Tayyip Erdoğan, Mustafa Yazıcı, Hayati Yazıcı, AK Parti, Genel, Son Dakika

Son Dakika

Son Dakika Haberleri