Cumhurbaşkanı seçimine doğru - Ceyhan Belediye Başkanı Öztürk -

Ceyhan ilçesinde, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a seçim çalışmalarında destek amacıyla bağış yapıldı.

Ceyhan ilçesinde, cumhurbaşkanı adayı ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a seçim çalışmalarında destek amacıyla bağış yapıldı.

Belediye Başkanı Alemdar Öztürk, bazı belediye çalışanları ve vatandaşlarla, Ziraat Bankası şubesine giderek Başbakan Erdoğan'ın kampanya bağış hesabına para havale etti.

Öztürk, yaptığı açıklamada, Ceyhan halkının çok sevdiği Başbakan Erdoğan'ı cumhurbaşkanı seçiminde destekleyeceğini belirtti.

Türkiye'nin 10 Ağustos'ta tarihi bir seçime gireceğini ifade eden Öztürk, şunları söyledi:

"İnşallah yapacağımız maddi yardımdan ziyade manevi desteğimizle Başbakanımızın arkasında olduğumuzu ifade ediyoruz. Bu kapsamda da 10 Ağustos'ta Başbakanımız ipi göğüsleyerek Allah'ın izniyle açık arayla cumhurbaşkanı olacak. Çünkü son 12 yılda ülkemizin hak etmiş olduğu yere gelme hususunda net bir iradeyi ortaya koyarak, milli gelirde en az 3 kat ileriye gitmesine vesile olan Başbakanımız bu işi hakikaten hak ediyor. Diğer adaylara nazaran bu işi hak ettiğine inanıyorum ve buradan da destek olduğumuzu ifade etmek için bugün burada bulunuyoruz. Başbakanımız'a buradan başarılar diliyorum."

Öztürk, Başbakan Erdoğan'a destek vermek isteyen vatandaşların banka şubesine başvurmalarını istedi.

Kaynak: AA
21 Temmuz 2014 Pazartesi 21:24

Son Dakika