Cumhuriyet Çocuklarına Bir Kitap da Sen Bağışla Kampanyası

Setur Marina Kuşadası, 'Cumhuriyet Çocuklarına Bir Kitap da Sen Bağışla' sloganıyla Marina AVM girişinde kütüphane açılışı gerçekleştirdi.

Setur Marina Kuşadası, "Cumhuriyet Çocuklarına Bir Kitap da Sen Bağışla" sloganıyla Marina AVM girişinde kütüphane açılışı gerçekleştirdi.

Açılışa Kuşadası Kaymakamı Muhammer Aksoy, Kuşadası Belediye Başkanı M.Esat Altungün, Kuşadası İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Türkkan, Setur Marina Müdürü Çağlar Altıntaş ve Setur Marina AVM Müdürü Olcay Yurdakul katıldı.

Açılış konuşması yapan Setur Marina Müdürü Çağlar Altıntaş "Haydi Sen de Geleceğe Işık tut diyerek 29 Ekim tarihine kadar Marina AVM'de koyduğumuz kitap stantlarına bağışlayacağınız her kitabı kütüphanesi olamayan bir okula göndermeyi hedefliyoruz. Çocukların gelişmesine katkı sağlamak ve aydınlık bir gelecek için sizlerden kitap bağışlamanızı, bize destek vermenizi istiyoruz. Kitapsız okul, kitapsız çocuk kalmasın. Bu kampanyamızda bize desteklerini esirgemeyen Kaymakam ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyorum" dedi.

Açılış konuşmasının ardından Kaymakam Muharrem Aksoy, Sofinin Dünyası, Atatürk ve Nutuk kitaplarını bağışlayarak kampanyanın hayırlı olmasını diledi. Ardından Belediye Başkanı M.Esat Altungün, Sarı Zeybek kitabını bağışladı ve bu güzel kampanya için marina yetkililerini kutladı. Kaymakam Aksoy ve Belediye Başkanı Altungün'den sonra açılışa katılan konuklar sırasıyla kitap bağışlayarak rafları doldurdu ve kampanyaya katkı sağladı. - AYDIN

Kaynak: İHA

05 Ekim 2013 Cumartesi 16:15

Kuşadası, Yerel