Cüneyt Tanman: Pereira'yı Galatasaray'a Yakıştıramadım

Galatasaray yöneticisi Cüneyt Tanman, Maxi Pereira'nın transferinin gerçekleşmemesiyle ilgili 'Takıma yakıştıramadım. Hoca istese çok daha iyisini alırdık.' dedi.

Galatasaray yöneticisi Cüneyt Tanman, sarı-kırmızılı takımın bir dönem transferi gündeminde yer alan Maxi Pereira hakkında Bugün gazetesine açıklamalarda bulundu.

İşte Tanman'ın dikkat çeken ifadeleri:

"Sabri konusu linç girişimine döndü. Gerçekten ne düşündüğümü ortaya koyma arzumun ve yazma isteğimin nedeni de bu. Sabri konusu, bir gazeteci grubuyla spontone gelişen bir sohbetti. Hiç ilgilenmediğimiz birçok isim geçerken "Hiçbirisi yok" dedim. Çünkü ben çok daha kalitelileriyle ilgileniyordum.

"PEREIRA'YI YAKIŞTIRAMADIM"

Pereira, hem yaşı hem de futbolu itibarıyla Galatasaray'a çok yakıştırmadığım bir isimdi. Çünkü, eğer teknik direktörümüz sağ bek arıyorsa, çok daha iyisini alırdık! Tabii parası uygunsa. Sabri'nin iyi yönlerini de zaaflarını da biliyorum. Ama bulunduğunuz yerde, hem teknik adamı hem oyuncuları korumak ve parlatmak durumundasınızdır. Teknik direktörünüzün kararı o an için önemliydi."

13 Ağustos 2015 Perşembe 14:34

Cüneyt Tanman, Galatasaray, Maxi Pereira, Spor
YORUMLAR