Dağbeli ve Bademağacı'nda İftar Sofrası

Döşemealtı Belediyesi Dağbeli ve Bademağacı Mahallesi’nde iftar sofrası kurdu.

Döşemealtı Belediyesi Dağbeli ve Bademağacı Mahallesi'nde iftar sofrası kurdu.
Döşemealtı Belediyesi mahallelerde kurduğu iftar sofralarıyla ilçe halkını kaynaştırmaya devam ediyor. Ramazan ayı boyunca 45 bin kişiye iftar verecek olan Döşemealtı Belediyesi, ilçenin en uzak mahalleleri olan Dağbeli'nde Cumartesi, Bademağacı'nda ise Pazar günü iftar sofrası kurdu. Her iki mahallede programa katılan binlerce vatandaş oruçlarını hep birlikte açtı. Belediye Başkanı Turgay Genç, Dağbeli'nde iftara katılan tüm vatandaşlarla tek tek sohbet edip Ramazan aylarını kutlayıp davete katıldıkları için teşekkür etti.
Bademağacı iftar sofrasına Deniz Baykal'da katıldı
Bademağacı Kapalı Pazaryerindeki iftar programına ise, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ile birlikte Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, CHP Antalya eski milletvekili Tuncay Ercenk, CHP Döşemealtı İlçe yönetim kurulu üyeleri, Kadın Kolları yönetimi ve üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, Mahalle Muhtarları, Kırkgöz Döşemealtı Belediye Gençlik Spor Kulübü Başkanı ve Güreştakımı başpehlivanları eşlik etti.
Önce iftar sonra Tiyatro
İftar programında Başkan Genç ve Baykal'a vatandaşlar büyük ilgi gösterdi. İftara katılan vatandaşlar fotoğraf çektirmek için sıraya girdi. Hep birlikte iftarını açan mahalle sakinleri, ardından Döşemealtı Halk Tiyatrosu'nun "İftarlık Komedya" isimli oyununu büyük bir keyifle izledi. Yaklaşık 1 saat süren tiyatro büyükten küçüğe herkesi kahkahaya boğdu. İftar sofraları 17 Haziran Cumartesi günü Çığlık Kapalı Pazaryeri'nde, 18 Haziran Pazar günü ise Nebiler Mahallesi'nde olacak. - ANTALYA

Kaynak: İHA

12 Haziran 2017 Pazartesi 10:06

Turgay Genç, Döşemealtı, Dağbeli, Bademağacı, Yerel