Tek ayağından iş makinesine asılı şekilde kesime götürüldü! O anlara tepki büyük

Şanlıurfa'da, kurbanlık dananın kesim alanına tek ayağından iş makinesine asılı götürüldüğü anların yer aldığı video, sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Şanlıurfa'da kaydedilen görüntülerde, bir dananın kesim alanına tek ayağından iş makinesine asılı şekilde götürüldüğü yer aldı. O anların yer aldığı video, sosyal medyada büyük tepkiye neden oldu.

SORUMLULARIN CEZALANDIRILMASI İSTENİYOR

Karaköprü ilçesine bağlı Şenevler Mahallesi'nde, Kurban Bayramı'nın ilk günü dananın kesim alanına götürülmesinde iş makinesi kullanıldı. Arka ayağından iple iş makinesinin kepçesine bağlanan hayvan, havaya kaldırılarak metrelerce götürüldü. Daha sonra dana, kesim yeri olarak belirlenen pazar alanında kasap tarafından kesildi. Hayvanın iş makinesi ile götürülme görüntüleri ise paylaşıldığı sosyal medyada tepki topladı. Sosyal medya üzerinden yorum yapanlar, hayvana kesime götürürken eziyet edildiğini belirterek, sorumlularının cezalandırılmasını istedi.

Tek ayağından iş makinesine asılı şekilde kesime götürüldü! O anlara tepki büyük - Son Dakika
Kaynak: DHA
02 Ağustos 2020 Pazar 11:26
YORUMLAR (31)
  • Ayşegül : Allah belanizi versin ibadet yapacağız diye hayvana eziyet ettiniz Allah kabul ettimi bi düşünün yazıklar olsun bu nasıl müslümanlık
    Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika