Defenders İçin Geri Sayım Bitiyor!

Çizgi roman dizilerine bir yenisi daha ekleniyor.

Çizgi roman dizilerine bir yenisi daha ekleniyor. Netflix ve Marvel birlikteliğinden doğan ve oldukça yüksek izlenimlere sahip olan dizilerin sayısı gittikçe artmakta. Daredevil, Luke Cage, Jessica Jones ve son olarak Iron Fist"in bu silsileye katılmasından sonra yepyeni bir macera başlıyor. 
Defenders için beklenen gün geldi!
DC"s Legends of Tomorrow dizisindeki bir araya gelen DC kahramanları gibi Marvel evreninin New York kahramanlarının bir araya geldiği dizi, 18 Ağustos günü Netflix ile hayranlarını ekranlara kilitlenecek. Tüm bölümlerini aynı günde yayınlayacak olan Netflix dizi için 8 bölümlük bir sezon hazırladı. İkinci sezon için şu anda hiç bir şey net değil. İlk olarak dizinin izlenimlerine bakılacak ancak tabi ki böyle bir dizinin ikinci sezonu gelecektir, fakat bu tarih ne zaman olur sorusunun cevabı için çok erken.

The Defenders dizi konusu
Eğer takip ediyorsanız bildiğiniz gibi Daredevil"in son sezonunda bir çok olay yaşandı ve ikinci sezonda ucu açık bir olay yaşandı. Spoiler vermemek adına diziyi izlemenizi tavsiye ediyoruz.
Aslına bakarsanız bu diziye başlamadan önce dizide yer alacak süper kahramanları tanımanız adına Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist ve Luke Cage dizilerine göz atmanızı tavsiye ederiz. İkinci sezonda yaşanan olayın bir kaç ay sonrasını konu alacak olan dizide bu bahsettiğimiz kahramanlar güçlerini birleştirip "The Hand" adındaki ortak bir düşmana karşı koymaya çalışacaklar.
>

Kaynak: Shiftdelete

16 Ağustos 2017 Çarşamba 19:10

New York, Teknoloji