Defne Samyeli'nin ihanet çıkışına Cem Yılmaz'dan olay gönderme: Sen bizi dostlarımızdan koru

Defne Samyeli'nin ihanet çıkışına Twitter hesabından gönderme yapan Cem Yılmaz, 'Biz düşmanları biliyoruz, sen bizi dostlardan koru' sözlerini içeren bir video paylaştı. Yılmaz'ın paylaştığı videosunda ise yakın zamanda Serenay Sarıkaya'nın canlandırmasını yapacağı Bergen'in şarkısının çalması dikkat çekti.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, kendisinden 18 yaş küçük oyuncu Serenay Sarıkaya ile aşk yaşamaya başladı. Aşkın ortaya çıkmasıyla ihanete uğradığını doğrulayan Defne Samyeli'ne Yılmaz'dan gönderme gecikmedi.

SAMYELİ'YE GÖNDERME Mİ YAPTI?

Cem Yılmaz tarafından ihanete uğradığını doğrulayan Defne Samyeli, önceki akşam yaptığı açıklamasında "Konduramadım" dedi. Cem Yılmaz ise Samyeli'nin bu itirafının ardından Twitter hesabından sessizliğini bozdu. Yılmaz'ın son paylaştığı videosunda ise"Biz düşmanları biliyoruz, sen bizi dostlardan koru!" sözleri dikkat çekti.

Bergen DETAYI DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan Cem Yılmaz'ın paylaştığı videonun sonunda usta sanatçı Bergen'in Sen Affetsen Ben Affetmem" şarkısı çaldı. Serenay Sarıkaya ise çok yakında Bergen'in hayatını canlandıracağı bir projede yer alacak.

MEKANDAKİ TELEFONLARI GÖZETİM ALTINA ALDILAR İDDİASI

Yaşadıkları aşkla magazin gündemine bomba gibi düşen Serenay Sarıkaya ve Cem Yılmaz hakkında bir iddia da ortaya atıldı. Sosyal medyada dolaşan iddiaya göre: Çift, dün Bebek'teki bir mekana gitti ve tüm müşterilerin telefonlarını gözetim altına aldırdı. Mekanın görevlileri, çiftin tek kara fotoğrafının dahi çekilmemesi için yoğun çaba sarf etti.

"HİÇ İHTİMAL VERMEDİM, KONDURAMADIM"

Defne Samyeli, Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'nın ilişkisinin basına sızmasının ardından yaptığı açıklamasında şunları söylemişti: "Size magazin basınına bir sözüm vardı. Asılsız haberlerden dolayı önyargılarım var. Ekim ayında 3. şahıslarla ilgili açıklama yapmış işini sağduyulu yapanları ayırmıştım. O haberi aslında işini sağduyuyla yapan arkadaşlar yapmış. Ben bilmiyormuşum. Görmemişim, hiç ihtimal vermedim. Hiç konduramadım. O duyguyla sert bir yazı yazdım. Ben sizi nasıl asıl haberlerde mazur gördüysem, siz de beni mazur görün."

Defne Samyeli'nin ihanet çıkışına Cem Yılmaz'dan olay gönderme: Sen bizi dostlarımızdan koru - Son Dakika Magazin
Aşk yaşadıkları iddia edilen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya yurt dışında görüntülendi Aşk yaşadıkları iddia edilen Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya yurt dışında görüntülendiAtina tatilinden yeni kare! Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı tam gaz sürüyor Atina tatilinden yeni kare! Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya aşkı tam gaz sürüyorSerenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la olan ilişkisini itiraf etti: Her şey gördüğünüz gibi Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz'la olan ilişkisini itiraf etti: Her şey gördüğünüz gibiDefne Samyeli, eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya'yla olan ilişkisi hakkında konuştu Defne Samyeli, eski sevgilisi Cem Yılmaz'ın Serenay Sarıkaya'yla olan ilişkisi hakkında konuştuCem Yılmaz'ın ihanetini kabul eden Defne Samyeli'ye binlerce destek mesajı yağdı Cem Yılmaz'ın ihanetini kabul eden Defne Samyeli'ye binlerce destek mesajı yağdıSerenay Sarıkaya'nın geçen sene Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın videosunu beğendiği ortaya çıktı Serenay Sarıkaya'nın geçen sene Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın videosunu beğendiği ortaya çıktıSerenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Cem Yılmaz, Defne Samyeli'yle ilgili paylaşımlarını silemedi Serenay Sarıkaya ile aşk yaşayan Cem Yılmaz, Defne Samyeli'yle ilgili paylaşımlarını silemediAldatıldığını doğrulayan Defne Samyeli'nin eski eşi Eren Talu'nun sözleri ortaya çıktı: Defne beni aldattı Aldatıldığını doğrulayan Defne Samyeli'nin eski eşi Eren Talu'nun sözleri ortaya çıktı: Defne beni aldattıCem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisiyle ilgili, ünlü komedyenin eski eşi Ahu Yağtu'dan yorum geldi Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya ilişkisiyle ilgili, ünlü komedyenin eski eşi Ahu Yağtu'dan yorum geldi
13 Şubat 2020 Perşembe 07:44

Serenay Sarıkaya, Defne Samyeli, Cem Yılmaz, Magazin, Son Dakika
YORUMLAR (2)

Son Dakika