O Ses Türkiye İçin Demet Akalın Önerisi: Acun Ilıcalı Mutlaka Düşünmeli

Televizyon eleştirmeni Mesut Yar, Demet Akalın'ın O Ses Türkiye yarışmasına olan ilgisine dikkat çekip 'Acun Ilıcalı, jüri üyesi olarak mutlaka düşünmeli' ifadelerini kullandı.

Acun Ilıcalı'nın yapımcısı olduğu 'O Ses Türkiye' yarışmasının sadık izleyicilerinden Demet Akalın, sosyal medyadan yaptığı yorumlar ile "Gelecek yılın jüri koltuğunda oturabilir" iddiasına neden oldu.

Konuyla ilgili bir yazı kaleme alan Posta yazarı Mesut Yar, Demet Akalın'ın yarışmaya olan ilgisine dikkat çekerek "Bu heyecanını ve yorumlarını görünce içimden 'gelecek yılın jüri koltuğunda böyle heyecanlı ve hırslı bir isim otursa fena mı olur?' dedim. Acun Ilıcalı bu seçeneği düşünmeli" ifadelerini kullandı.

Mesut Yar'ın, "Aranan Heyecan O İsimde mi?" başlıklı yazısı şöyle:

"Sanırım 'O Ses Türkiye'nin (TV8) en ateşli izleyicisi Demet Akalın. Sosyal medyasında yarışmayla eş zamanlı olarak yorumlarını izliyorum.

YARIŞMACILARA SAHİP ÇIKIYOR

Elemelerde jüri üyelerinin gönderdiği gençlere çok üzülüyor. Mesela Murat Boz'un elediği Güneş isimli yarışmacıya direkt talip oldu. Sadece o yarışmacıya da değil, birkaç tanesine daha hesaplarından 'bana mutlaka ulaş' mesajı gönderdi.

"ACUN ILICALI MUTLAKA DÜŞÜNMELİ"

Bu heyecanını ve yorumlarını görünce içimden 'gelecek yılın jüri koltuğunda böyle heyecanlı ve hırslı bir isim otursa fena mı olur?' dedim.

Vallahi bir renk katacağı kesin.

Acun Ilıcalı bu seçeneği düşünmeli!"

O Ses Türkiye İçin Demet Akalın Önerisi: Acun Ilıcalı Mutlaka Düşünmeli
23 Ocak 2018 Salı 11:27

Mesut Yar, Acun Ilıcalı, Türkiye, Demet Akalın, Magazin
YORUMLAR