Yılın Kadını Ödülünü Alan Demet Evgar'dan, Annesine Duygusal Teşekkür

GQ 2018 Ödül Töreni'nde başarılı erkekler ödül alırken yılın kadını da seçildi. Yılın kadını seçilen Demet Evgar, ödülünü alırken annesine ettiği teşekkür konuşmasında 'Kadın olmama izin verdiğin için teşekkürler' sözü ile duygu dolu anlar yaşattı.

GQ Dergisi 2018'de başarıları ve stilleri ile yılın erkeklerine ödül dağıttı. Erkeklere ödül dağıtırken yılın kadınını da unutmadı. "Avlu" dizisi ile izlediğimiz oyuncu Demet Evgar GQ 2018'in Yılın Kadını seçildi. Ödülü alırken samimi anlar yaşatan Evgar, annesini unutmadı ve "Kadın olmama izin verdiğin için teşekkürler" sözüne nazaran ödülü kadınlara ithaf etti.

"KURDUĞUMUZ HAYALLERİN BİRÇOĞU GERÇEK OLDU"

Ödülü Selçuk Yöntem'den alan Evgar, "Kadın olmama izin verdiğin için beni hep desteklediğin için Manisa'da balkonda yıldızlara bakarken kurduğumuz hayallerin birçoğu gerçek oldu, daha da olacaklar için çok teşekkürler." konuşması ile yürekleri sızlattı. Konuşmasını sonlandırırken "Bu ödülü toprak altında bu memlekette binlerce yıldır kalmış olan kadın hikayeleri için alıyorum."açıklaması ile ödülü kadınlara ithaf etti.

Yılın Kadını Ödülünü Alan Demet Evgar'dan, Annesine Duygusal Teşekkür - Son Dakika
14 Şubat 2019 Perşembe 12:07

Demet Evgar, Magazin, Güncel
YORUMLAR