Deniz Akkaya'dan 21 Bin Liralık Yatak Pozu

Manken ve sunucu Deniz Akkaya, Adana’da katıldığı güzellik ve ayak sağlığı merkezinde kadınların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Manken ve sunucu Deniz Akkaya, Adana'da katıldığı güzellik ve ayak sağlığı merkezinde kadınların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Akkaya, zayıflamayı sağlayan yaklaşık 21 bin lira değerindeki led ışıklı su yatağı üzerinde de poz verdi.
Adanalı kadınlar, Deniz Akkaya ile fotoğraf ve selfie çektirmek için adeta yarıştı. Ellerine solaryum, kalıcı oje, yüzüne cilt bakımı yaptıran ünlü yıldızın ilgisini en çok aqua terapi yaparak vücudu rahatlatan su yatağı çekti. Deniz Akkaya, zayıflamayı sağlayan yaklaşık 21 bin lira değerindeki led ışıklı su yatağı üzerinde de poz verdi.
Parmaklarına taktığı yüzükler ve takıları ile dikkat çeken Deniz Akkaya, "Ekrana çok sade çıktığım için arkadaşlarım takı takmam konusunda çok ısrar ettiler. Ben de hem onları kırmamak hem de kadınlığımı hatırlamak için takmak istedim. Parmağımdaki yüzüklerle de bayan Barış Manço oldum" diye konuştu.
Açılışa gelen müzik grubunun çellosuyla da poz veren Deniz Akkaya, "Profesyonelce bir müzik aleti çalmayı çok isterdim" dedi. - ADANA

Kaynak: İHA

23 Nisan 2017 Pazar 09:57

Adana, Deniz Akkaya, Magazin
YORUMLAR