Denizli'de 5 Gazeteciye Sürekli Basın Kartı

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü, Denizli’den sürekli basın kartı almaya hak kazanan 5 gazeteciye, basın kartlarını törenle verdi.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü, Denizli'den sürekli basın kartı almaya hak kazanan 5 gazeteciye, basın kartlarını törenle verdi.

Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü'ne (BYEGM) bağlı Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürlüğü tarafından Denizli'de yerel basın buluşması gerçekleştirildi. Toplantıya Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Vali Yardımcısı Ali Cergibozan, Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürü Cavit Okur, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Varol ve gazeteciler katıldı. Toplantının açılışında konuşan Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürü Cavit Okur, ulusal basın kuruluşlarıyla yarışacak bir yerel basın oluşturmayı arzu ettiklerini söyledi. Sorumluluk sahaları olan Aydın, Denizli ve Muğla illerinde bu yapıya sahip bir yerel basın kuruluşu bulunmadığını ifade eden Okur, Basın Yayın ve Enformasyon İl Müdürlüğü olarak yerel basının gelişip güçlenmesi için her türlü desteği verdiklerini ve vermeye devam edeceklerini kaydetti. Toplantıda yapılan konuşmaların ardından Sarı Basın Kartı yönetmeliğinde yapılan değişiklikler hakkında bir sunum yapıldı.

Toplantıda uzun yıllar Denizli'de görev yapan ve Başbakanlık Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü tarafından sürekli basın kartı almaya hak kazanan Hizmet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Altay Varol, Doğan Haber Ajansı Denizli Büro Şefi Osman Nuri Boyacı, Anadolu Ajansı Denizli Büro Müdürü Mustafa Dermencioğlu, Olay Gazetesi Muhabiri Mesut Güler ve Çal Gücü Gazetesi'nden Hüseyin Ertekin'e sürekli basın kartları verildi. Gazetecilere sürekli basın kartları, Denizli Valisi Şükrü Kocatepe, Vali Yardımcısı Ali Cergibozan, Basın Yayın ve Enformasyon Muğla İl Müdürü Cavit Okur ve Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ümit Varol tarafından verildi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

09 Aralık 2015 Çarşamba 12:27

Ali Cergibozan, Şükrü Kocatepe, Muğla, Denizli, Yerel