Denizli'de Uyuşturucu ile Mücadele Toplantısı

Denizli’de, uyuşturucu madde ve bağımlılığı ile mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında yapıldı.

Denizli'de, uyuşturucu madde ve bağımlılığı ile mücadele il koordinasyon kurulu toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında yapıldı.
Denizli'de, uyuşturucu madde ve bağımlılık ile mücadele kapsamında bir toplantı yapıldı. Valilik Konferans Salonunda yapılan toplantıya, Vali Hasan Karahan, Vali Yardımcısı Ali Cergibozan, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcı, İl Halk Sağlığı Müdürü Veli Kılıçarslan ile kurulun diğer üyeleri katıldı.
Toplantıda, ilk olarak İl Halk Sağlığı Müdürlüğünce hazırlanan sunum eşliğinde genel değerlendirmeler yapıldı. Daha sonra tespit edilen sorunlar ile bunlara karşın sunulan görüş ve öneriler değerlendirildi.
Toplantıda ayrıca, kurumların yıllık faaliyetleri katılımcılarla paylaşılırken, genel değerlendirmelerde de bulunuldu. Toplantıda son olarak Sağlık Bakanlığı'nın görüş ve önerileri uzmanlar tarafından katılımcılara anlatıldı. Halkın ve Kamu Kurumlarının uyuşturucuyla mücadeleye ortak olmaları ve STK'ların da bu konuda aktif rol almaları istendi. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

24 Ağustos 2017 Perşembe 18:53

Balcı, Pamukkale, Ali Cergibozan, Denizli, Politika, Güncel