Denizli Valiliğine Atanan Ahmet Altıparmak Görevine Başladı

Erzurum Valiliğinden, Denizli Valiliğine atanan Dr. Ahmet Altıparmak il protokolü tarafından karşılanarak görevine başladı.

Erzurum Valiliğinden, Denizli Valiliğine atanan Dr. Ahmet Altıparmak il protokolü tarafından karşılanarak görevine başladı.
Resmi Gazetede 1 Haziran 2016 tarihinde yayımlanan 2016/8864 sayılı Valiler Kararnamesinde Erzurum Valiliğinden Denizli Valiliğine atanan Dr. Ahmet Altıparmak, görevine başladı.
Eşi Özden Altıparmak ile birlikte Denizli'ye gelen Vali Dr. Ahmet Altıparmak, Bölge Trafik Müdürlüğünde Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Vali Yardımcısı Ali Cergibozan, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Namal, İl Jandarma Komutan Vekili Mürşit Kuyumcu tarafından karşılandı.
Daha sonra makamına geçmek üzere buradan ayrılan Vali Altıparmak, Denizli Hükümet Konağı önünde, Vali Yardımcıları, Kaymakamlar, Pamukkale Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağcı ve valilik personeli tarafından karşılandı. Kendisini karşılayanlarla tokalaşan Vali Altıparmak, yine kendisini karşılamaya gelen bir vatandaşla da yakından ilgilendi.
Karşılamanın ardından Makamına geçen Vali Altıparmak, bir süre burada Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Vali Yardımcıları ile görüştü. Daha sonra Valilik Konferans Salonunda yaptığı açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayarak görüşmesi basına kapalı bir şekilde devam etti. - DENİZLİ

Kaynak: İHA

20 Haziran 2016 Pazartesi 18:47

Osman Zolan, Erzurum, Denizli, Ahmet Altıparmak, Güncel