Derbi sonrası dostluk rüzgarı! Fotoğrafı Ali Koç çekti

Son günlerde Galatasaray ile Fenerbahçe arasında gerginlik yaşanmıştı. Derbi maçın ardından Fenebrahçe Başkanı Ali Koç, Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve minik bir taraftarın fotoğrafını çekti.

Golsüz berabere biten derbi sonrasında Ali Koç, minik bir Galatasaray taraftarıyla poz veren Başkan Mustafa Cengiz'in fotoğrafını çekti.

Son günlerde özellikle Ali Koç'un Fatih Terim için yaptığı 'Sicili bozuk' açıklaması sonrasında iki kulüp arasında gerginlik yaşanmıştı. Önce Mustafa Cengiz daha sonra ise Fatih Terim konuyla ilgili konuşmuştu. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç ise yaptığı açıklama nedeniyle 30 gün hak mahrumiyeti ve 20 bin TL para cezası almıştı.

Tahkim Kurulu, cuma günü yaptığı toplantıda Ali Koç'un cezasını oy birliğiyle kaldırmıştı. Ali Koç bu sayede Galatasaray derbisini protokol tribününden takip etti.

KASAPOĞLU DERBİYİ DEĞERLENDİRDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Süper Lig'de bugün oynanan Galatasaray - Fenerbahçe karşılaşması sonrasında iki takımın başkanlarıyla anlamlı bir fotoğrafta bir araya geldi.

Karşılaşmayı Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz ve Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç ile birlikte izleyen Bakan Kasapoğlu, karşılaşmanın sonunda iki başkanla derbiyi değerlendirdi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bu güzel fotoğraf karesinde yer almaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "110 yıllık bir gelenek özelinde bu akşam oynanan karşılaşmanın 'ezeli rekabet, ebedi dostluk' ruhuna uygun şekilde geçmesine vesile olan herkese şükranlarımı sunuyorum. İki başkanımızı da ayrıca teşekkür ediyorum" dedi.

Derbi mücadelesinde, Galatasaraylı ve Fenerbahçeli futbolcuların centilmence bir oyunsergilediğini kaydeden Bakan Kasapoğlu, "Futbolumuzun gelişimine, büyümesine önemli katkılar sunan her iki güzide camiamıza da teşekkürlerimi iletiyorum. Bundan sonraki karşılaşmalarında iki takımımıza da başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Derbi sonrası dostluk rüzgarı! Fotoğrafı Ali Koç çekti - Son Dakika Spor
Ersun Yanal, Deniz Türüç'ü ikinci yarı başında oyuna alıp maç bitmeden çıkardı! Ersun Yanal, Deniz Türüç'ü ikinci yarı başında oyuna alıp maç bitmeden çıkardı!Vedat Muriqi: Transfer haberleri beni motive ediyor Vedat Muriqi: Transfer haberleri beni motive ediyorCüneyt Çakır penaltı pozisyonu için 'VAR'a gitti, izleyince karar değiştirdi Cüneyt Çakır penaltı pozisyonu için 'VAR'a gitti, izleyince karar değiştirdiCüneyt Çakır penaltı pozisyonu için 'VAR'a gitti, izleyince karar değiştirdi Cüneyt Çakır penaltı pozisyonu için 'VAR'a gitti, izleyince karar değiştirdi
28 Eylül 2019 Cumartesi 23:38

Mustafa Cengiz, Galatasaray, Ali Koç, Spor
YORUMLAR