Skorer

Diego Reyes: 'Acı Vericiydi'

Sarı-lacivertlilerin en çok tartışılan isimlerinden Diego Reyes, sezon başında yaşadığı sıkıntıları anlattı, “Acı vericiydi. Umarım bir daha aynıları yaşanmaz” ifadelerini kullandı.

Celal Umut Eren / Skorer Dış Haberler
Fenerbahçe'deki performansıyla son günlerin en fazla konuşulan isimlerinden Diego Reyes, Meksika basınına konuştu. Milli takım kampında olan Reyes, Dünya Kupası dönemini ve sezon başında kontratsız günlerini anlattı.
Çok sıkıntılı ve üzücü bir süreçten geldiğini aktaran 25 yaşındaki futbolcu, "Rusya'da olmayı ve oynamayı umuyordum. Benim için, geleceğim için çok önemliydi. Ancak kontratsız oluşum ve herhangi bir takımda olmuyor oluşum nedeniyle olmadı. Benim için iyi bir fırsat olabilirdi ama bu durumlar gelişti" dedi.
Ancak şu an Türkiye'de, Fenerbahçe'de oynamasını hatırlatan Reyes, "Umarım o acı dolu zamanlar, günler yaşanmaz. Acı vericiydi. Ama bunların hepsi gelişmeme ve olgunlaşmama yardım etti" ifadelerini kullandı.
Diego Reyes, Meksika'nın başına geçmesi gündemde olan teknik direktör Gerardo Martino ile ilgili de, "Hepimiz Gerardo'yu yani Tata'yı biliyoruz. Barcelona'da çalışmış bir isim. Meksika'da kendisiyle çalışmak beni gururlandırır, ama kararı ben vermiyorum" yorumunda bulundu. 
   

Kaynak: Skorer
15 Ekim 2018 Pazartesi 15:00
YORUMLAR

Son Dakika