Diyaliz Tedavisi Görürken Vefat Eden Polis Memuru İçin Tören Düzenlendi

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis memuru Mahmut ışık için tören düzenlendi.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli Polis memuru Mahmut ışık için tören düzenlendi.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Mahmut Işık için Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü'nde tören düzenlendi. Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen törene, Nevşehir Vali Vekili Vural Demirtaş, Cumhuriyet Başsavcısı Adnan Tosun, Ağır Ceza Reisi Sabahattin Sarıdoğan, İl Emniyet Müdürü Metin Kalayoğlu, İl Jandarma Alay Komutanı Kıdemli Albay Metin Alkaya, Nevşehir Belediye Başkan Yardımcısı Yusuf Kaya, MHP İl Başkanı Göksel Taşçı, MHP Merkez İlçe Başkanı Burak Kalfaoğlu, MHP İl Genel Meclis üyeler ve polis memurları katıldı.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü'nde düzenlenen tören Mahmut Işık'ın öz geçmişinin okunmasıyla başladı. Program daha sonra saygı duruşu ile devam ederken programın sonunda merhum polis memuru Mahmut Işık için dualar okundu.

Polis Memuru Mahmut Işık'ın eşinin ise ayakta durmakta güçlük çektiği görülürken acılı eş yakınları ve polis memurları tarafından teskin edilmeye çalışıldı.

Polis Memuru Mahmut Işık'ın cenazesi memleketi Kayseri'de ikindi namazını müteakip Mimar Sinan Camiinde kılınacak cenaze namazı sonrasında toprağa verilecek.

Nevşehir İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memuru Mahmut Işık bir süredir diyaliz tedavisi görüyordu. - NEVŞEHİR

Kaynak: İHA

21 Kasım 2015 Cumartesi 12:20

Adnan Tosun, Vural Demirtaş, Nevşehir, Mahmut Işık, Politika, Güncel