Diyanet'in yayınladığı 'Fenomen olma, iyi ebeveyn ol' videosu akıllara Şeyma Subaşı'nı getirdi

Diyanet İşleri Başkanlığı, 'Mevlidi Nebi' haftası kapsamında 'Fenomen olma, iyi ebeveyn ol' başlıklı bir video yayınladı. Söz konusu video, akıllara geçtiğimiz günlerde yağmurdan korkan kızına gülerek karşılık verdiği için eleştiri yağmuruna tutulan Şeyma Subaşı'nı getirdi.

Diyanet İşleri Başkanlığı, "Mevlidi Nebi" haftası kapsamında 'Peygamber ve Aile' konusu ile ilgili yeni bir video paylaştı. "Fenomen değil, iyi ebeveyn ol" başlığıyla teknoloji bağımlılığının eleştirildiği video, akıllara Şeyma Subaşı'nı getirdi.

TEKNOLOJİ BAĞIMLILIĞINA DİKKAT ÇEKİLDİ

Peygamber ve Aile konulu videoda, son yıllarda artış gösteren sosyal medya akımını tepki gösterildi. Videoda yer alan "Sanal hayatta takipçilerin artarken gerçek hayatta azalmasın." cümlesi dikkat çekti.

KIZIYLA YAĞMURDA ÇEKİLEN VİDEOSU TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Yayınlanan videodaki Anne ve çocuk ilişkisi akıllara Instagram'da 3 milyon takipçisi bulunan Şeyma Subaşı'nı getirdi. Geçtiğimiz günlerde kızı Melisa ve yakın arkadaşlarıyla Miami'de tatil yapan Subaşı, yağmurda çekilen videosuyla tepki çekti. Şiddetli yağmurda araç içinde olan Melisa'nın Anne çok korkmaya başladım" demesine gülerek karşılık veren Subaşı, eleştiri yağmuruna tutulmuştu.

Gelen tepkiler üzerine paylaşım yapan Subaşı, "Üstü açık arabada yağmur yağmış, Melisa çok korkmuş, ben de annesi olarak onu dinlememişim... Gayet komik ve aptalca bir andı. Melisa'nın orada 'korkuyorum' demesi normal, diyebilir. Ben ve Melisa çok eğleniyoruz." dedi.

Diyanet'in yayınladığı 'Fenomen olma, iyi ebeveyn ol' videosu akıllara Şeyma Subaşı'nı getirdi - Son Dakika
Şeyma Subaşı, story atmak uğruna kızının korkusunu hiçe saydı! Şeyma Subaşı, story atmak uğruna kızının korkusunu hiçe saydı!
08 Kasım 2019 Cuma 10:25

Diyanet İşleri Başkanlığı, Şeyma Subaşı, Subaşı, Magazin, Güncel
YORUMLAR (6)
 • Yazik : Bi seyma kaldı zaten başka kimse yok. Diyanette seymaya sardı sırf melisa yi düşündüğünden kalktı reklam filmi çekti :D
  Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
 • Said : Aklı olan instagram fac kullanmayın vede internetden aslı olmayan herseye itibar etmeyin son yıllarda allahın yarattigi kullara bile çirkin deyip hakaret eden insanlar var birinin bacağı olmadığı için bir diğeri down sendromlu olduğu için okula istemiyor ne yapılmaya çalışıyor insanlar anlamış değilim biz müslüman bir ülkeyız bu şeyler insanlığa sığmaz dilerim o eski güzel sevgi saygının hoşgörünün olduğu zamanlara döneriz yoksa gidişat hiç iyi degil
  Cevap Yaz 2 0 Yayından Kaldır
 • FAMİLY77 : Bozdukları ve bozmaya devam ettikleri AİLE YAPISINI ve ANNELİK DOĞASINI Kamu Spotları ile düzeltmeye çalışıyorlar.
  Cevap Yaz 2 2 Yayından Kaldır
 • Sultan : Instagram açtım 2 hafta kullandım ya ne saçma birşey. Ne gerek var. böyle o kadar güzel ki aman kac kişi beğenmiş kim yorum yapmış anaaa kafayı yersiniz valla. Bence yasaklansin böyle şeyler.
  Cevap Yaz 3 1 Yayından Kaldır