Dockers ve Falling Skies FX'te Buluştu

Steven Spielberg'ün dahiyane eseri Falling Skies, Dockers® sponsorluğunda Türk izleyicisiyle buluşuyor.

Ayrıca dizinin izleyicileri Facebook üzerinden düzenlenecek olan yarışmayla muhteşem bir Los Angeles tatili kazanma şansını yakalayacak.

Erkeklerin giyim tercihi Dockers®, yeni sezonu ve yepyeni koleksiyonunu erkeklere yönelik çeşitli sürprizlerle taçlandırıyor. Dockers®, FX ile yaptığı iş birliği sayesinde erkeklerin televizyon tercihlerine de katkıda bulunuyor.

Steven Spielberg'ün yapımcılığını, Saving Private Ryan, The Patriot gibi filmlerin senaristi Robert Rodat'in ise senaristliğini üstlendiği Falling Skies dizisinin yepyeni 2.sezonu Dockers® sponsorluğunda FX izleyicileriyle buluşuyor. Dizinin 2.sezonu Her Pazartesi saat 20:30'da FX'te yayınlanıyor.

İş birliğinin ilk ayağında 1 şanslı kişi Los Angeles'ta 2 gece 3 gün boyunca rüya gibi bir tatil ve sadece özel davetlilerin girebildiği 20th Century Fox stüdyolarını gezme fırsatı yakalayacak. 1-29 Kasım tarihleri arasında Dockers mağazalarından her 100TL ve üzeri alışveriş yapana 1 çekiliş hakkı olarak verilecek. Kampanya sonunda katılanlar arasında Milli Piyango tarafından yapılan çekilişle belirlenecek 1 kişi Los Angeles'a gitmeye hak kazanacak.

Dockers® ayrıca sürprizlerini sosyal medyaya da taşıyor. Dockers®'ın sponsorluğunda FX'te ekrana gelecek olan Falling Skies'ın izleyicileri Facebook üzerinden muhteşem hediyeler kazanma fırsatını yakalıyor. 1-29 Kasım tarihleri arasında Dockers Facebook sayfasında düzenlenecek olan "Dockers En Kahraman Kim" fotoğraf yarışmasında, kullanıcılardan "Kahramanlık" temalı fotoğrafları uygulamaya yüklemeleri istenecek. Jürinin seçeceği "En Kahraman" fotoğrafların sahipleri her hafta Dockers'tan 5 Alpha Khaki pantolon ve 5 Falling Skies t-shirt'ü kazanacak. Yarışma toplam 4 hafta sürecek.

FX Digiturk 113. Kanal, D-Smart 15. Kanal, Teledünya 18. Kanal ve Tivibu Ev 144. Kanal'da yayın yapmaktadır.

Dockers®, yeni sezonunda yepyeni sürprizlerle geliyor.

Kaynak: Bültenler

27 Kasım 2012 Salı 10:28

Los Angeles, Facebook, Steven Spielberg, Dockers, Güncel